bugün

Büyük ihtimal ile çalışan bir eşi olan, eşine mutfak işlerinde yardımcı olarak, sırtındaki yükü azaltmaya çalışan kocadır.
içinden "beceriksiz! bir işi de kendin becer!" diyen kocadır.
yardımsever, hayatın müşterek olduğu gerçeğine kendini inandırmış kişidir.
beraber vakit geçirmekten zevk alan kocadır. hele ki eşi çalışıyorsa aynı zamanda destek de olmaktadır. ayıp birşey yapmamaktadır. bilakis tebrik edilmesi gerekir.
normal olan ve yapması gerekeni yapan kocadır. hatta yardım bile değildir; sanki kadının yapması gereken bir işmiş de o sırf iyiliğinden bir ucundan tutmuş yardım eden meleğimsi varlık değildir.
her insanın(bak insanın diyorum)yapması gerekeni yaparak kendisinin de yiyeceği öğünün bir kısmını hazırlıyor veya bulaşık topluyordur.
bu adamın en az yüzde ellisi kendisinin olan çocuklarla ilgilenmeyi bile bir lütuf sayması da trajikomiktir. çalışan bir kadınla evliysen, yani o da senin gibi dışarıda eşit miktarda yoruluyorsa tabi ki yapacaksın kardeşim bu bir lütuf veya yardım da değil senin görevindir zaten. o kadın olmasa, bekarken, nasıl kendin yemeğini pişirip bulaşığını yıkıyorsan o geldiğinde de işleri bölüşerek yapmaya devam edeceksin.
ideal kocadır. eşiyle güzel vakit geçirmeyi biliyordur. helal olsundur.
"işte o benim kocam" *
birlikte vakit geçirmeyi seven, değerini bilen eştir.
Yargılanmaması gereken erkektir. her erkek karısına yardım etmeli hatta evi temizlemeli çocuk emzir... dur lan ne diyorum ben.
Karısınından bir an bile ayrı kalmak istemeyen erkektir. Eşi çalışan erkektir. Karısı yemek yaparken ona öpücükler konduran erkektir.
ibnedir.*
görsel
Adam gibi adamdır. En asil duyguların insanıdır.
kılıbık erkek olarak nitelendirilirler. lakin öyle değildir. sadakatlidir. karısını sever ve sayar. yardımseverdir. azınlıkta bulunurlar.
ben evlensem hanımı mutfağa sokmayacağım da !!!!!!!!!!!
Kadınlar da ister yardım etmesini sözde ama şöyle de bir gerçek var; erkek her işle ilgili yorum kapasitesi bulunduğundan bayiltana kadar karışır. Ki hic sevmem ben birşey yaparken araya girilmesini. O yuzden ben istemiyorum. En fazla masayı hazirlarsa makbule geçer hani birlikte birşey yapmak için. Onu da yapanı yoktur zaten.
Kesinlikle ılıktır. Büyüyünce etek de giyer bu. Evet.

Not; birazdan burayı kızlara yaranmaya çalışan ponçikler sarabilir.

Edit: aaa süper Meriç gelmiş.
Vurdurmaya bahane ariyorsaniz mutfaga girmenize gerek yok mericler.

Gayette yemek yapan bulasik yikayan adam gibi adamdir. Zira kadinim yukumlulugu degil ev islerini yaptirmak.

Ibnelik icin bahane aramasin ibiscik.

Edit: aaa profesyonel ibis vurduracak birini bulmus.
Ben olurum ne var bunda. Hep yiyici mi olacağız biraz da yedirici olalım ama ben beceremiyorum orası ayrı sadece onu ver bunu ver olaylarına girerim.*
Olması gerekendir. Şimdi yok ılıktır yok gavattır diyen erkekler var biliyorum. Eşinizle hiç yemek yapma hissini tadamıycaksınız o zaman yazık püüü