bugün

medeni bir şekilde el sıkışıp karşılıklı tanışmak suretiyle devam edecek olan durumdur.

cahil krolar gibi kıskançlık yapıp kin besleyecek değilsiniz herhalde.
Tarikatlarda cemaatlerde sıkça yaşanan durum birde bozsun diye badeleme ile hazırlayan badem bıyıklılar varki vah ne vah.
Bazı şeyler bir defalıktır. Biriyle ikinci kez tanışamazsınız.

"karınızın geçmişte ilk defa kızlık zatını pıtlatan adamla tanışmaktır."
omuzları geniş erkek eylemi bizi pekte ilgilendirmiyor evet.
Gavat değilseniz, artık katilsinizdir.
şüphesiz, karşı tarafın hafif bir tebessüm edeceği tanışma durumudur.
Medeniyet iste kardesim yauw ne var bunda .dd
ancak götünü siktiren bir erkeğin medeniyet ayağına gerçekleştireceği eylemdir.
Eskiden kocasıdır belki. boşanmışlardır. Hayatın bir de böyle bir yönü var. Böyle bir şey olsa yine de kendisiyle tanışmak istemezdim. Kim karınızın eski kocasıyla tanışmak ister ki.
Cuckold olduğunuzu gösterir.
kızlık zarını tabu gören yobazların başına gelecek olaydır.
Peygamber hatice'nin 3.kocasıydı. 2. Diil 3.üncü.

2.evliliğini yapan kadına, ben senin çocuklarını istemiyorum, dersen, kalkar gider.

Bağnaz insanların katil olma potansiyelleri olduğunu okuruz böyle başlıklarda. O yüzden bu bağnazlık seviyesinde adamlara, potansiyel katil muamelesi yapılıp, ayak bileğine elektronik kelepçe takma, fikri, çok da kötü bi fikir diil aslında.

Bu türkler genelde böyle, libyalılar, myanmar 'lılar , araplar, bazı sırplar falan hep böyle. Bacağında elektronik kelepçe taşıyacak, ben attığı her adımı bilecem. Ama serbest gezecek. Cep telefonunu hep yanında taşıyacak, kelepçeyle telefon sinyali birbirinden hiç ayrılmayacak, bi gariplik olduğunda derhal s.e.k. komandoları tepesine binecek...bacakları ayrılmış vaziyette caddede yüzükoyun yatırılacak.

Eski kız arkadaşının oturduğu bölgelere yaklaştığında görevli kadın telefon edecek, o tarafa gitmeyin başınız belaya girer, diyecek.

Anca böyle gacar olmakla katil olmak arasında gidip gelen şahıslardan toplum korunabilir. O şahsın filozofisini tartışmayız, o onun sorunu, ancak toplumda suçsuz insanları bıçaklamak isteyen adamların anlayacağı dil, sek komandosunun konuştuğu dildir.

Almanya da bu elektronik kelepçe konusu tartışılır bazen. Genellikle ırkçılık olarak görülür. Ama şahıs hayatını istediği gibi yaşar, hiç bi kısıtlama yoktur. Ama öyle gavat katil muhabbeti açıldığı anda karşısında, elinde vur emri olan sek' yı (es e ka - speziell einsatz kommando - s.e.k) görür, sek 'ya da dayılanırsa vururlar. Haber konusu bile olmaz.

Toplumları gelişimini tamamlamamış barbarlardan korumak gerekir.
meşakkatli bir meseleyi hallettiği için kendisine müteşekkir olurdum.
tanışmak derken karım gıdıpte benı bozan adam buydu derse (kibana bole bıseyı hıc bı kız dıyemez) dırek gotune tekmeyı vurur kapıya atarım nıkahıda bozarım hayırdır
şans eserı ben ogrendıysem bunu sagdan soldan duyduysam bunda dert edıcek bısey yok sonuc olarak ınsanlar dunyaya gelıyor sikişiyor sikişiyor sikişiyor bı sekılde ınsanlar sikişiyor bırbırlerıyle bunu kafaya takıcak degılım karımada kızıcak degılım sonucta o bana bunu solemedı kendım ogrendım onun kabahatı yok
3.konuysa ben senın ılkındım deyıp bole bıseyı ogrenırsem gene kapıya koyarım yalan konustu ıcın en basından dogruları soledıyse bunu gene takmam.
Genelde babası belli olmayan tiplerin sorun etmeyeceği hede.
doğumunuzda görev alan hemşirelerden biriyle tanışma ihtimaliniz bile daha fazla. milyarda bir ihtimalde ne yaparım diye düşünmek için akılsız olmak lazım.
Cahil cahil başlık açıyorsunuz ya. Kızlığını bozmak ne be...
Kızlık bozmak diye bir şey yoktur. Bakire , bakir vs.dir.
muhtemelen swinger ortam dönüyordur. yoksa ta ebesinin hörekesinde kalmış adamla niye kocasını tanıştırsın kadın. demekki lazım oldu, kritik yapıldı. en uygunu oydu, tanışıldı.

vay anasını erkekler ne garip.
oglum nasil bir or*spu cocugusunuz siz lan, akliniz nasil calisiyor lan sizin?

neyse sayilari azaldi allahtan.
hayal dünyasından tiskindiğim user hayali.

tanım: eşinizin ilk ilişkiye girdiği kişiyle tanışmaktır. gereksizdir.
görsel
Nasıl bir psikopatsın ki başlık diğer sayfalara düştüğünde entryni silip tekrar yeni bir şey yazıyorsun. Bu azmin sebebi nedir anlamıyorum. para mı kazanıyorsunuz başlığınıza tanım girildikçe? Para karşılığı bile yapılmaz bu rezalet.
Evlenirken sorun etmiyorsanız bence tanışınca da sorun etmeyin.
Bu başlık neden hergün hortluyor acaba?
Bu alay ettiğiniz durum birgün başınıza gelecek bu kadar dillendirdiğiniz için haberiniz olmayacak bilesiniz.