bugün

karıncanın "ulan şerefsiz yine yaptı yapacağını" diye içinden geçirmesine sebep olacak eylemdir.
tersini yapardık. yuvasının yakınına kadar götürürdük, kendisiyle beraber ama nedense bırakırdı hayvan, kırıntıyı.
böyle şeyler akıl edebilen vicdansızları görmemizi sağlayan başlık. islam'da, topal karınca bile hesap soracak diye bir söz var. hatırlatırım.
Ne biçim fantazi lan bu şapka çıkarıyorum. Kaplumbağa dan sonra devrim niteliğinde bir aktivite.
Karınca yuvasına somun ekmek sokmaktan iyidir.
Karıncanın yuvasının yanına bir adet tutkuyu kırıp, koyardık dolusurlardi garibim.

Geçenler de kedicikler kemiği kilimin yanına musluk mermerinin altında kalan kısma görürmüş etli tabi sonra bir ara çömelip baktım buraya çay kurusu nasıl döküldü derken onların karınca olduğunu gördüm. Karıncaymış onlar...
Her ne kadar kötü olsa da keyif veren eylemdir.
Evde kalan son toz şekeri karınca yuvasının yakınlarına dökmüş biri olarak kınıyorum seni
yuvasının ağzına doğru atarsanız hem faydalı "uzağa" atmış olursunuz

hem "arzuladığınız kötülüğü" gerçekleştirmiş olursunuz.
(bkz: Karıncayı incitmek)
zevk alınan küçük sapıklıklardandır.
Öldüğünde karınca tarafından sindirilecek bir canlı için çok iddialı bir hareket.
Sizden büyük bir dev akşama kadar çalışıp kazandığınız parayı alıp fırlatıyor ne hissederdiniz? O karınca da öyle hisseder işte.
görsel
Ateistbayanın ters çevirdiği kaplumbağa Rıfkı yol kenarında bulundu tarih seni affetmeyecek...
insan türünün neden yok edilmesi gerektiğine dair bir örnek.
Vicdansızlıktır. bunu yapanların sadece gücü zayıflara yeter. Evet.
Vicdansizlik. Tam otobus gelmisken akbilini unutmus olursn ins diye beddua ederler adama .
ben tam tersi kırıntı bulup yoluna koyuyorum bulsun taşısın diye. odamda bakmıştım bir zamanlar. o kırıntıyı bulup etrafında bir tur dönüp özenle taşıyıp yuvasına götürmesini izlemek mutluluk veriyordu.sonra tekrar dönerdi aramaya koyulurdu. böcek fobim olduğu halde karıncadan tiksinmiyorum ya da tek bir karıncadan. üstümde dolaşmadığı sürece ya da. neyse ne vicdansızlığın alemi yok. insan olun biraz. dünya sizin etrafınızda dönmüyor. sizden daha çalışkan olana saygınız olsun en azından.
ağustos böceğine yaptığı atarlar için yapılması gereken müthiş ceza.
görsel
insanlar bu kadar kötü olmamalı!

Bense sırtından alıp yuvasının yanına bırakan kişiyim. Küçüklükten beri yaparım bunu yardımlaşmanın küçüğü büyüğü olmaz.

ibneliğin lüzümü yok aq.
görsel
Ateistbayan sayesinde güçlendi ve tv lere çıktı birde bu yönden bakın şöhret sahibi oldu o karınca. Yaaa.
ağustos böceğiyle maytap geçmenin cezasını çektirmektir.
Alıp yuvasına atardım ben, mutlu oluyor muydu acaba öyle yaptığımda ?
Sonra arkadaslari ile evi basarlar.
Sakincali.