bugün

Özet: arkadaş kaliteli şalgamın nasıl yapılacağını anlatmış.
Min son abi sen evli değyilsin ki.

Türk seks hikayeleri sayfalarindan araklanmiş.

Anlamişko. Swh.
Bir sonraki hedef, karımı karımın arkadaşının arkadaşıyla aldatmak. Böylece kendi rekorunu egale etmiş olabilirsin.
iyi halt yedin, onu da övüne övüne anlatıyor. Bu işin sonu bok çukuru haberin olsun.
tamamdır.
Kurgu eksik, eşini aldattığını bildiğim bir arkadaşımın bana anlattığı ve kendim fark ettiğim bazı detayları yazayım;
-Aldığı kıyafetleri çift çift olarak alıyor aynı gömlekten 2-3-4 adede varan sayılarda iş dolabında bulundurduğunu biliyorum(eşofman ve iç çamaşırları da dahil)
-yedek telefon(sadece çapkınlık yapacağı zamanlarda kullanılır, şu ana kadar ben bile 2 kere gördüm)
-fake sosyal medya profilleri(bu profiller de sadece yedek telefonda açık) ve baya gerçekçi biçimde yapılmış takipçi alımları ve koyulan fotoğraflar
-karısından gizlediği başka bir bankadan alınma, çapkınlık kredi kartları(genellikle nakit taşıyarak hallediyormuş o dönemdeki işlerini kredi kartını hiç kullanmıyormuş)
-ev olarak bir tanıdığımızın otellerini veya başka bir arkadaşının evini ve babaannesinin adına olan ücra yerdeki müstakil evi kullanıyor)
-karısına güzel maddi özgürlük veriyor tüm bunları yaparken, çalışmıyor zaten kız, arkadaşlarıyla geziyor.

Tüm bunlara ek olarak da uğraşıp yalan senaryo yazıp işini hallediyor.

Yapacaksanız bu şerefsiz kadar sosyopatik biçimde yapın.
(bkz: yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi)
Aldatma kelimesi en çok şeytana yakışır. Şeytan gibi olmak isteyen de en büyük aldanandır.