karilar her zaman için erkeklerden daha ahlaksız olup bunu caktırmadıkları için esasında hiç de anormal olmayan hadisedir.
eğer ağızdan çıktıktan sonra bir anlık da olsa,"ne dedim lan ben?" diye bir tereddüt yaşarsanız.sizin ortamda ki herkes tarafından kınanmanıza ve çevrede ağzı bozuk biri olarak anılmanıza neden olacak küfür kullanma eylemi.o yüzden bahsi geçen konuda çok hassasmışsınız ve kendinizi tutamamışsınız gibi yaparak işin içinden sıyrılmak gerekir.

oysa ki; (bkz: küfür lisanın tuzu biberidir)
ortamdaki kız durumuna bağlı olarak değişecek hededir. ortamdaki kızlar da ahlaksızsa hiçte kötü karşılanmayacağı gibi eğer yüksek tabaka terbiyeli kızlarsa yoğun bir antipati uyandırabilir bu davranış.
terbiyesizliktir.

bu kadar net.
ayıp kaka insanların yapacağı şey!!!
kızların kabul ve gidebilitesine göre değişen durumdur.kimi kız sikerim sokarımdan hoşlanır.dimi aşkım amına koddumunun ipnesi bizi kazıkladı.
sözlük ortamı buna örnektir.

olm karı kız var ortamda yazma böyle şeyleri.
la bunların ne eli tutulur ne g.tü s.kilir
herkesin gözü sizin üstünüzde olur. Ne dedim lan ben psikolojisine girersin. Konu değiştirmeye çalışılır ama herkes hafif tebessümle mal mal yüzünüze bakar.
bulunduğu o ortamı "karılı kızlı ortam" olarak tanımlayan kişi için son derece sıradandır.
Öyle ortamın amk.