bugün

Genel Lise olarak 1994 yılında eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan, daha sonra yabancı dil ağırlıklı lise olarak bünyesine katılan programla birlikte 2005 yılına kadar aşamalı olarak başarı grafiğini yükselten okul istanbul'da faaliyet gösteren resmi ve özel 800 lise arasında ilk 100'e girmiş ve öğrencilerinin ÖSS'de ilk yüz kişi arasına girmesi mutluluğunu yaşamıştır.
2005 - 2006 eğitim öğretim yılı itibariyle Anadolu Lisesi statüsünü almıştır. 2007'de tüm genel lise öğrencilerini mezun eden okul 2007-2008 eğitim öğretim yılında da yabancı dil ağırlıklı lise öğrencilerini mezun etmiştir. Okul Anadolu Lisesi olarak 2008 - 2009 eğitim öğretim yılında ilk mezunlarını vermiştir.

kaynak:http://frzal.k12.tr/tarihcemiz.html
sadece 1 yılımın geçtiği okul. sonrasında okul değiştirdim. olduğum döneme göre yorum yaparsam -ki bu 2 yıl öncesi- kesinlikle mükemmel bir öğretmen kadrosu ve mükemmel bir ilgi var, arkadaşlıklarda, ortamda çok iyi. keşke kalabilseydim.
2016 ygs türkiye 562.si ni çıkarmış okul.
5 sene önce mezun olduğum okul. 2. sinifta gecmistim buraya , belkide ondandir ne ortama alabilmiştim nede okulun konumuna. Topselvi gibi sacma sapan bi yerde bulunur.
(bkz: çeliktepe Cengizhan lisesi)