bugün

Börek ve baklavanız benden. Kavrulmuş fındık da var. Parmaklarınızo yemeyin hasatane uzak bak.
Hunharca yemek yiyen insanları seviyorum yahu!
(bkz: Sağol biz o işi gördük)
Her daim ac olan yazarların basina yazin beni.
Acıktıysan dolapta çorba var denilen yazardır.
Yemek yiyen yazardır.
benim gibi eti form takılsınlar.
Listenin en başındaki kişi benim. Çoğğ açım...
Mutfaktaki bayat ekmekle bakışıp duran yazarlardır. Bayat ekmekle gece gece ne yenir amk?
Yoğurtlu tantuni iyi gider.

görsel
Sabah kahvaltı ettim. Dahil olmadığım grup. Evet.
cuma namazından sonra caminin yanındaki yemek fabrikasının lokantasında yiyeceğim inşallah.
görsel giren arkadaşlara ne girse acaba dediğim başlık. derdiniz ne la sizin. insanı illa , neyse. açım çok konuşmayacağım.
Şöyle güzel bir poğaca hayır demem!
Benimdir o kişi. Ama çayımı demledim yumurtada birazdan olur . Sıcak ekmeğimide az önce aldım. Masa da hazır. Karnımın doymasına Az kaldı.
kahvaltıya kadar sabredin, yaz ayı geldiğinde etrafta göbek görmekten bıkıyorum, diyerek nasihat verdiğim yazarlardır.
''bu saatte ne kadar acıksan da kesinlikle yeme'' önerisini yapacağım yazarlardır. sonra internet geçmişinizi görüyoruz dilimize düşüyorsunuz.
''bir haftada six pack nasıl çıkarılır''
''karın bölgesi için en iyi hareketler'' vs.
Şaka maka bi Adana dürüm olsa da yesek be.
bu saatte karnı acıkan yazarlardır. buyrun efendim benimdir. şu çaylak halde bana birisi bir çiğ köfte ısmarlasa fena olmazdı lan. evet.
Ne yesek acaba yazarlarıdır. Ne yiyelim lan sandviç mi yapsak?
Benimdir.

Yav arkadaş her gece mi olur ya. Bildiğin midemle cebelleşiyorum her gece. Şu an kediyi kadayıf tatlısı olarak görüyorum. Eyvah halisinasyonlar da başladı!
of benimdir.

ama kalkip hazirlamaya cok useniyorum. o yuzden yemicem. agliyom.
Buzdolabını açıp bir şey bulamadan kapatan yazarlardır ayrıca... üzücü.
Biri bir şey yapsa da yesek yazarlarıdır. Şöyle patate kızartması felan..
sabah kahvaltı yapmamış, öğle yemeğine de çıkmamış yazarlardır.

eve gidince 100-150 tane kandil simidi alıp yiyeyim bari.
benimdir.

şimdi bi dolma olacaktı, yanında ayran, rus salatası, nohutlu pilav...

tamam sustum.

ama olsa iyi olurdu yani...

zeytinyağlı sarma, su böreği, sigara böreği, ıslak kek, ağlayan pasta, tavuk şiş, fırında makarna, saç tava, etli yumurta...

ne acıkmışım ya.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar