bugün

2.döneme daha sıkı çalışmanı gerektiren ve tabi ki ailenden birtakım azar işitmene yol açan ir durumdur.
(bkz: bisikleti hak ettin liselim)
(bkz: karne mi)
(bkz: zayıf mı)

transkripte hiç ff görmemiş liseli derdidir.
(bkz: 2 dönem çok çalışıcam oğlum)
yenilecek zılgıtla doğru orantılı olacaktır.
2. dönem ailenize bir iyi bir de kötü haber vermenize neden olabilecek durumdur.
iyi haber zayıflardan kurtulmanız, kötü haberse zayıfların(1) sıfır(0) olmasıdır.
1. dönem oluyorsa '2. dönem çok çalışıcam' gibi bahanelerle çevreye bir nebze olsun kabul ettirilebilen ama yine de oluşturduğu eziklik hissinden kurtulanamayan berbat durum. hele ki karnenize gelen ilk birler ise çok pis moral bozar. karne notlarını dolar gibi, euro gibi düşünür, ikince dönemki dalgalanmayla yükseleceğini düşünürsünüz.
bu dönem geçti artık ikinci dönem düzeltiriz mantığının tekrarıdır.
(bkz: vize ye giriyoruz biz)
Küçüklüğümü anımsadım.
Arkadaşlarım sırf karnelerine matematik 3 düştü diye ağlayıp, babama anneme nasıl göstereceğim diye hönkürürdü.
Benim hiç öyle bir problemim yoktu.
Karne günü "getir bakayım karnene bakalım" diyen bir ailem olmadığı için ne disiplin anlayışım vardı ne de sorumlulugum, ders çalışma isteğim.
Her seferinde şube öğretmen kurulu ile geçerdim güç bela sınıfı.
Benim böyle bir sorunum yoktu ünidede malum karne yok banane ergenler düşünsündür.
Hayatimda hic basima gelmemis durumdur.
Hayatımda bir tane zayıfım olmadı siz inek deyin ben zeki öğrenciydim diyeyim geçelim gel gör ki kardeşimin bütün dersleri 0-1 geldi şuan lise 1 de ben o liseden birinci olarak ayrıldım o ise ... konuya gelirsek bana göre sorumluluk sahibi olmayı becerememektir hayatta tek sorumluluğunuz o derslerken onun altında kalmak çok kötü bir duygu olmalıdır.
lise 1 de 5 zayıf ders ile başıma gelmiştir.. allahtan ağustos ayında kurtarma sınavları açılıyordu ki kurtardım sonra tabi.. neyse karneyi gösterdikten sonra akşama dayağı yiyince lise 2 ve 3 ü süper ötesi zekam ile başarı ile bitirdim tabi.
ilk okuldaysa kişinin kalbinin hızlı atmasına sebep olabilir lisede ise pek iplenmeyen bi olaydır. Üni yi söylemeye gerek yok
Hala karne alıyor olmaktır.
2 defa başıma gelen durum orta 1 ve lise 3'te. Işte o zaman o tatil size haram o tatil size tatil değildir. Sonra temmuz ayında olan kurtarma sınavlarıyla verdim dersleri.