bugün

yüce türk gençlerindeki ahlaki bunalımın önüne geçmek ve orta ve yüksek öğrenimdeki eğitim kalitesini artırmak amacıyla karma eğitim sistemi kaldırılmalıdır. özelllikle lisede ergen bünyeler okumaktan çok karşı cinsle ilgilendikleri için hem ahlaksal olarak yozlaşıyorlar hemde eğitim adına hiç birşey alamıyorlar. ilkokul 1 sınıf dahil üniversite sona kadar kız erkek sınıfları ayrı tutulmalıdır. gerekirse bina bazında bu ayrım yapılmalı öğrenciler kız ve erkek öğrenciler eğitim süreci boyunca kesinlikle yan yana getirilmemelidir. unutmamalıyızki cihan hakimiyei isteyen bir millet ahlak ve fiziken en üst seviyede olmalıdır.
hatta penislere pranga vurup, vajinalara da beton dökmek lazım.
hayatı okumakdan ibaret zanneden kişilik.
(bkz: seni çılgın)
(bkz: hadi oradan)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı arkadaşlar)
(bkz: müebbet mallık) *
karma eğitim sistemi kaldırılmalıdır. ayrıca insanlar istedikleri kişilerle değil, babalarının gösterdikleri kişilerle sikişmelidir.
karma eğitim kaldırılsın kızlarımız webcam da soyunsun erkeklerimiz kalorifer demirlerine dayasın.
karma eğitim sistemi kaldırılsın erkeklerin penisi koparılıp köpeklere atılsın, kızların vajinasına kızgın şiş sokulsun.
karma eğitimin kaldırılması demek bütün sosyal hayatın bitmesi demektir. şöyle ki bir insanın hem erkek hem de kız arkadaşları olması gerekir. belirli bir etkileşimin, iletişimin olması gerekir.
bundan 20 sene sonra belki de mümkün olacaktır. bu hükümet olduğu sürece imkansız değil.
Gaylik ve lezbiyenliğe eğilimler artacaktır.
derde bak ya.

düşünün ki bir eğitim sisteminin tek derdi kız ve erkek öğrencilerin sevişme ihtimali olsun. yemin ederim bu kadar cinsiyetçi bir hükümet ve ona destek veren bu kadar cahil bir toplulukla ne yapıcaz diye düşünür oldum.
imam hatipse olabilir. sonuçta dini eğitim veriyor ancak bunu diğer okullarda yaparsalar bokunu çıkarmış olurlar. yobaz kafası her şey beklenir. eğitim kurumlarında kadın ve erkeğin birlikte mi yoksa ayrı mı olması gerektiği eğitim sistemimiz kadar sorun oluşturmuyorsa o ülkeye de yazık. bilim yapan yerler bu tür şeylerle ilgilenmemeli bile bence.
insana en çok koyan da bu dünyada hele de bu ülkede her şeyin yapanın yanına kar kalıyor olması.

bunların saltanatı da bitecek elbet, evren, erbakan, menderes, inönü saltanatlarının bittiği gibi ama bitince ne olacak?

kenan evren gibi 100 yaşına gelince halkı sikmek için formaliteden bir yargılama mı yapacaklar?

ya da erbakan gibi kayıp milyonlarla mezara mı gidecek?

inönü gibi zevk-i sefa içinde, sıcak yatağında mı ölecek?
Başındaki karma sözcüğü silinirse destekleyeceğim ifade.
acil çok acil uygulanması gereken sistemdir. böyle pis iğrenç insanların arasına tertemiz çocukları göndermek onlara haksızlıktır.
tayyipten beklerim ama kafadan 7 senesi var.
hiçbir din yoktur ki yasakları insanları zorlayıcı olmasın.
ayrıca hiç bir insan karşı cinse yasak gözüyle bakmadığı sürece sapkınlık yaratmaz.
unutmayın yasaklarınızdır sizleri bana getiren.
eyy geri kafalıların en önde yürüp flama taşıyanı , ahlak yada ahlaksızlık insanın içindedir,senin oğlun yada kızın bir pislik yapacaksa istersen eve kapat ,istersen okula hiç yollama meraklanma yine yapar ,bir bitmediniz beç
işte böyle düşünen insanlardır timsaha bile tecavüz edebilen efenim.
afganistana dönüşüyoruz. bitti buralar. birkaç hafta sonra baba avrupaya yolcu. kaçın!
merak ettim avrupada din okulları hariç hangi okullarda karma eğitim dışı bir oluşum var? avrupada öğrenci yurtları bile karmadır. baya kadın erkek paylaşabilirsiniz odanızı. karma eğitim iyidir. insanı insan yapan değerler gelişir. kadın erkeğe , erkekte kadına insan gözüyle bakmayı öğrenir.
ahlaklı nesillerin yetişmesi adına önerilen bir yol olduğunu öğrendik. ancak şeri hükümlerle yönetilen devletlerde bu tür uygulamaların nelere yol açtığını da hep görüyoruz. bırakın şeri hükümlerle yönetilen ülkeleri ülkemizde bile kadın ve erkeğin birbirine katı bir şekilde yasaklandığı ortamlardan çıkan bireylerin ne derece sağlıksız ve toplum dışı olduklarını görüyoruz. bunun zararlarını uzun uzadıya anlatmak bile feci bir uğraştır. karma eğitim çağdaş eğitimin en önemli hususlarından biridir. kadının rolü erkeklere yaklaştıkça erk manyağı olanlar bu tür sistem kaymalarına ışık tutmaktadırlar.
eğitimin içine artık iyice sıçtıklarının kanıtıdır.. işte böyle yaparak giderek daha çok sapık nesil yetiştiriyorsunuz bravo ayakta alkışlıyorum.. şak şak şak.
siz ahlaklı değilsiniz akıl hastasısınız.