bugün

güzel bir haber. zira hakkı sopayla palayla aramak yerine hukukla aramak medeni olandır. haddini aşandan hakkını alırsın.
yarmış karikatüre imza atmışlar.

tebrikler.
En ufak eleştiriyi kaldıramayan ama her fırsatta ateistleri eleştiren Müslümandan ne beklenir. Ulan hristiyan arkadaşımla din tartışabiliyorum ama daha tartışabildiğim bir müslümana denk gelmedim.
ne karikatür komik ne de ortada bir dava konusu var, al birini vur berikine.
Mahkeme sonrasi bile cozumlenemeyen sorunsal.. Nereye kadar mi.. Anladiniz siz..
Haddini çoktan aşmış bir sayfa olan karikateist ve onun zihniyetindekilerle en iyisi hukuk kuralları çerçevesinde hesaplaşmaktır.

Kimse kimsenin inançlarına saldıramaz, öyle bir dünya yoktur kardeşim.
burası türkiye şaşırdık mı, tabi ki de hayır. yine karikatür davası, hayır zorunuza giden nedir anlayamadık gitti. belli ki yine fena koymuşuz, cahil sürüsü iz kaming.
yahu kimse sizin ateist olmanıza hakaret etmiyor. edenleri de siz şikayet edin tamam ama gelipte burada inanmıyorum senin inandığına diyip küfretmek ne haddinize sizin ya? kendinize saygı gösterilmesini istiyorsunuzda saygının baş harfini bile haketmiyorsunuz.
ihbar ettim. bakalım gereken yapılacak mı
Eskimoların kutup noktasında yaşadığını sanan cahillerle uğraşmaya değmezmiş bence. Kendi kendilerine eğlensinler işte salaklar.
bir ateist olarak umrumdışıdır. Çünkü o sayfa ateizm değil anti-teizm propagandası yapmakta. Fazla terbiyesizler. hakettiklerini bulsunlar.
çoluk çocukla muhatap olmaktır.

gereksiz.

en ufak zeka belirtisi olmayan paylaşımları gördükçe iyi ki ateist değilim diyor insan.
Sübhanallah....Bu tür sayfaların ve bu tür sayfaları idare edenlerin nasıl insanlar olduğunu biliyoruz. Daha iyisi, bu tür sayfaları her fırsatta kollayanların da nasıl insanlar olduğunu biliyoruz...Başlığın altında, "gelişmiş ülkelerdeki ifade hürriyeti" konusu açılmış..
Gavuristan'Da PEygamber efendimiz hakkında nice rezil şeyler yazılıp çiziliyorken, o memleketlerde Türklerin ermeni sorunu gibi bir konuyu dile getirmesi, ya da yerli Avrupalıların, mesela yahudi sorunu gibi bir konuyu bile dile getirmesi yasak...madem konuşma özgürlüğü var efendim, niye bunları yasaklıyorlar?

Ey kendini bilmezler. Her ülkenin belli başlı tabuları ve kutsalları vardır. Amma velakin sizin konuşma özgürlüğünden anladığınız hiç bir zaman iyi niyetli olmadı... her daim kötü niyetli oldu. Leman Sam ülkemizdeki müslümanları aşağıladı...onlara kurban kestiği için iŞiD yakıştırması yaptı, konuşma özgürlüğü diye feryat ettiniz.
Başka da bir şey bilmezsiniz zaten, ama şunu bilin, sizin konuşma özgürlüğünüz, bizim izin verdiğimiz kadardır...
kimsede eskimonun dediklerine açıklama getirmemiş. yok düşünce özgürlüğü yok dini değerlere saygı.

la bu eskimo size ne etti.
iyi olmuş, amına bastığımın ergenleri * sözde ateistler 7/24 islam nişanları ile dalga geçtiklerini sanıyorlar.

bir de evrimağacı diye bir dalga var, orada 2 şey yazdım götleri yemedi malların sildiler hemen * bilimle sikilince göt gibi kalıyorlar, harbi mallar amk.
yerinde bir karardır.

anlamadığım şu;

bu zekadan yoksun veletler ateistliklerini başka dinlerin temel taşlarına saldırarak kanıtlamaya çalışıyor.

ulan hadi en ufak bir mizah belirtisi de olsa eyvallah da yaptıklarınız da komik değil ciddi de değil.

neyine ateistsin olum?
üniversite sınavına girmeden önce dua okuyup üniversiteyi kazandıktan sonra ateist olan tiplersiniz.
sırf twitter gibi sosyal sikik yerlerde arkadaş ve çevre edinmek için ateist ayağına yatıyorsunuz.

sizin starbucks'ta moccha içen komünistten farkınız yok.
koduğum amsalakları.
Başka dine saldırmıyorlarmış.
Ulan saldırsalar zaten en büyük destekçisi olursunuz.
Gerçi yalan amk islam dışında da birçok dinle alakalı şey yazdılar. Algıda seçicilik yada işe öyle geliyor " ama hep izlama saldırıyirler"
islam hakkında olumsuz her şey saldırı zaten. Sabah akşam öveceksin, yere göğe sığdıramayacaksın dünyada kimseye faydası olmayan çürük ortadoğu mitolojisini.
Kaldı ki sorun bu da değil. Faşistlik yapıyorlarmış.
Kürtçülük yapan ama asıl amacı anarşizm gözüken malum bir sayfa da var kimse görmüyor.
yakın zamanda yargılanıp idama mahkum edilmesidir inşallah , umarım bunlara had cezası uygulanır.
"özgürlük" kavramını anlayana kadar mahkum edilmeliler evet.
haksız bir uygulamadır. sonuçta adamların ne halt olduğu belli. hoşuna gitmiyorsa sayfaya girmezsin! illa kurcalamaya gerek yok.

hea karikateist yöneticilerinin sırf ateist oldukları için otomatikmen bilim adamı olmasını anlamadım * adamlar ateist olunca newton oldular adeta *