bugün

tedrici olarak (gün geçtikçe) kalitesi düşen baklavacı.
her gittiğimde bir umutla belki bu sefer düzeltmiştir diyorum. heyhat ki bimde satılan baklavada ondan daha iyi!
Genelevden ikinci postayı atmak için bekleme sürecinde çıktığımızda, kuvvet vermesi açısından gidip baklava yenilebilen yerdir. Farklı bakış açılarıyla dikkat çekmek istedim.
marketing güllüoglu ile karistirilmamasi gereken markadir. sadece 2 subesi vardir, ikisi de karaköy'dedir. dünyanin en iyi baklavasini yaparlar. marketlerdeki güllüoglu ile bahsi gecen karaköy güllüoglu tamamen farklidir. normal insan 1 porsiyon (4 tane) baklava yiyebiliyorken buranin baklavasindan 1 kilo bile yiyebilir. mesela ben.
hem kaliteli hem ucuzdur.
o kadar kalabalık bir dükkandır ki kasadaki arkadaşlar elleri otomatiğe bağlamış bir şekilde para alıp kredi kartlardan para çekiyor. ellerinin bir an olsun durması mümkün değil. kısacası para basıyorlar diyebiliriz.

kepekli undan şekersiz diyet baklava bile yapıyorlar daha ne olsun.
Kurucusu Hacı Mustafa Güllü vefat etmiştir.

http://gundem.milliyet.co...19/default.htm?ref=fblike
gdo kullanmaması tebrik edilesi bir durumdur. bizim için en öneli şey halk sağlığıdır diyorlar. bize de tebrik etmek düşer.
Orjinal güllüoğludur. Abilerin mekanıdır. Gidecek laikçi kardeşler bunu bilerek gitsinler.
Tatlılarının efsane güzelliğinin yanında suyunun bedava olmasıyla da gönüllere taht kurmuş mekan.
Bayram arifelerinde ooha dedirttigi bugun anlasilmis gundur.
tek şube olmanın dayanılmaz karizmasını sonuna kadar kullanan baklavacıdır.
adını duyunca canının baklava cektigi yer. agzım sulanıyo bi anda pavlovun köpeği oluyorum.
başka şubemiz yoktur sloganı ile ciddi bir itibar kazanmış felsefesi baklava yerinde ağırdır ile büyük hayran kitlesi oluşturulmuş belki de en has güllüoğlu baklavacısıdır.
heralde tanınmış bi eskorttur dedim, karaköy kafama öyle kazınmış, meğer yemekciymiş.
Bir baklavacı.
her bayram bu adam çıkıp baklava yapımı gösteriyo akıllı insanlar hala öğrenemediler.
yerken orgazm olmanız muhtemel baklavaların sahibi baklavacıdır. ucuz da aslında.

oruçluyuz oğlum ya yapılacak iş mi bu şimdi?
pahalı fakat gerçekten güzel baklavalar yapan lüks tatlıcı.