bugün

saygılar..

bana olan duygularının öncesinde nefret ile başladığını, daha sonrası aşka dönüştüğünü özel mesaj yoluyla itiraf eden yazar.. eğer erkekse hiç hoş değil! kız ise bir sahlep içmeye gidebiliriz pek tabi..
saygılar..

15 dakika önce başlayan ilişkimiz an itibari ile sona ermiş yazarı. ona yeni hayatında başarılar dilerim.

(bkz: seni haketmedim gülüm sen daha iyilerine layıksın)
Meslektaş yazarı. Kankim olabilir kendileri.
değerli yazar. saygılar..
neden bilmem birbirimize çok benziyoruz. birtakım kötü anılar, birtakım haksızlıklar ve yanlışlıklar derken boy atmış bugünlere gelmişiz. henüz yeşermiş sayılmasak da çok iyi biliyorum ki bir gün mutlaka yeşereceğiz. veya yalnızca yeşilmişiz gibi yapacağız; ama bizi kökümüzden budamak isteyenlere yenilmeyeceğiz...

yenilmeyeceğiz değil mi?
beni autocad ekranının karanlık koordinatlarına gömün, vasiyetimdir. *
gürültünün başkentine sonsuz bahçeler kurmuş yazar.
Anlamlı bir nicke sahip, yazılarını beğendiğim yazar kişisidir.
sözlükte isim yapma derdinde olduğu gözlenen vasat troll.

artık biz de biliyoruz yazarı. *
yürekli kadın. direnen ışık. yaşayan ruh. temiz suret.

ve insan...

sözlerimi sana biriktirdim ve öyle geldim bilemezsin ne kadar zamandır ilk kez bir dostun karşısına. sözlerimi, sözlerine biriktirdim. her bir nefeste hançerleşen her bir hecesini hem de.

gönül bağım var sana. kardeşlik borcum var. yaradan öyle güzel ki, yaradılışından akan letafete gizlenesim ölesim var. seni çoğaltasım çokça yaşatasım seni anlatasım var. insan böyle olur işte bakın diyesim var. seni derste okutasım var yalansa gözlerim çıksın...

parmaklarımın üstünde gezindiği soğuk tuşlar bile dost. kalbinin atışını buradan duyuyorum. gözlerinden akan yaşlarla ıslanıyorum bazen. bazen aynı çocuk heyecanla seviniyorum. seni yaşıyorum. ve beni yaşadığını biliyorum. ve umuttan umuda yaya, kederden kedere dört nala geçen yalnız kalmışlığımızla selamlıyorum seni.

sana demeye geldim ben. evler var demeye geldim. evler, parıltısından ama olunan, zenginliğiyle göz kamaştıran, saray yavrusu evler. evler var, boydan boya döşeli, görkemli, büyük...

evler var, soğuk.

ne çok ev var. kırılmış aydınlığıyla beyaza niyetlenen annesiz ne çok. içinde anne değil kör karanlık gezinen. ne çok ev... ne çok para... ne çok sefillik... sana demeye geldim adım başı hırsız sokaklar. kalpten çalan, düşten çalan, yarından çalan... adım başı yan kesici bakışlar. kenar mahalle korkusu devasa binaların. ah ne çok isyan...

herkes kötü değilse bile herkes kötü. kötümser yanılgılar ve mide bulantısı yalanlar kuşatmakta etrafı. duman çok... sana demeye geldim üstümüze basacaklar. ya da yığılıp kalacaklar üstümüze. ya da üstümüze taşları döküp çekilip gidecekler. ya da yağmurda pas tutmuş ağır bir kalp hasarıyla biz çekilip gideceğiz. ya da ne bileyim... bilinçsizce hiç olmak...

sana demeye geldim ki insanların kalpleri toz toprak. ateş yanmaya başlamış çoktan. yangın var... sana demeye geldim ki ben seni, sen beni almazsak birlikte yanacağız. teklifsiz bir ölümün hıçkırığıyla boğulacağız. açılmazca tıkanacak genzimiz. ve benzimiz kül rengi. rengimiz başka.

dışı boz içi bozuk oyuncaklardan, görüntüsü aldatan kokuşmuş insanlardan, ardına düşülmemiş sahte tutanaklardan gidelim demeye geldim. gidelim. üstümüze basacaklar. avunmamız kar etmeyecek. saklanmamız çırpınış...

ne çok ev böyle. ne çok yalan. duvarları konuştursan sözden önce kin kusacak. lambalar hep arızalı. odaya dolmak istemiyor ışık. zorba karanlık... gidelim biz.

bir duanın kanadına takılıp gidebiliriz. bir damla gözyaşı da taşır ikimizi. bir acı bir tek acı... bir tek acı ne dersin? gidelim yahu... gidelim...

bu insanlık komedyasından çekilelim. yoz alkışlar kandıramasın bizi. küflü laflar, hep alan hep isteyen çirkin suretler, çıkarcı ruhlar geride kalsın. daha geride daha geride daha daha geride! bit kadar kalana dek. gidelim biz, gel.

yürekli kadın. yüreği olan kadın. yüreği atan kadın. evler var biliyorsun işte. evler. içinde nefes alınan, dört dönülen çok evler... ev ölüleri... yine de soğuk. ölü evleri gibi... hep soğuk.

biz gidelim.

bir tek dua taşır bizi demedi deme. bir tek gözyaşı.

acının bir tanesi.

gidelim.
bir zamanlar izmirde karakalem diye bir rock grubu vardı acaba bir ilgisi varmı yazarın.
Tertemiz kalbi muazzam büyük gönlü olan kadın. O da sevecek bir gün. inanıyorum buna.
mütevaziyle mütevazının farkını bildiğini düşündüğüm yazar.
sevmesem de doğum gününü kutlamak zorunda hissediyorum kendimi.

bana ev çiz dersin, "arazi yok genç, nasssı çizim ahahahaa cahil misin yeeaa" der. ne iç mimar ne dış mimar yani.

"oyun oynayah da kafam dağılsın" dersin sabah akşam, tereddüt etmeden kelimelikte tokatlar adamı. vicdansız.

şarkı gönderirsin "bak" dersin "babutsa bunlar. acayip hareketli sabahtan beri mal gibi kıvırıyorum", "yeeaa bunlar tabi tarz meselesi hafız" der leonart kohen şarkıları gönderir. entel kuntel bi şey la bu.

pis bi şey bu! sevmesem de doğum gününü kutlamak zorunda hissediyorum kendimi. her şeyin zamanı geldiğinde geçeceğini biliyorum, güzel şeyleri hak ettiğini hatta çoğumuzdan fazla hakkettiğine inanıyorum.

doğum günün kutlu olsun. mutlu, sağlıklı, huzurlu senelere.
doğum günü olan gözümün nuru yazar. hep mutlu ol olmaz mı? hani bir seçim propogandası vardı. sen gülersen güler bu ülke diye. sen gülersen gülecek birçok insan var. onun için gül olmaz mı?
tüm iyi dilekleriniz için teşekkür eden yazar. *
Örnek şahsiyet. Yani karması.
saygılar..

yıldızlı bakınız vermeyi bildiğini beyan eden yazar. *

buyur tosunum ; * * * * * tüm galaksi emrinde.
Başlıklarımı canlandıran yazar. Sağol ya.*
duyumlarıma meslektaş yazarmış. allah kurtarsın kardeş!
13 haziran 2014 ispanya hollanda maçına iddiasına girdiğim yazar. ben beraberlik demiştim o ispanya. keşke hollanda deseymişim.**
tanıdıkça daha da sevilen, kelimeleri birbirini yaslayarak hayat bulduran ve sektördaş yazar. çok büyük işler yapacağız ortaklık bizim işimiz.
(bkz: #24197134) sen de böyle diyorsan biz kendimize aşağı atlayacak bir köprü bulalım madem. yalan söylüyorsun uleeyn!!
Henüz kendi gücünün farkında değildir. Ancak bilmeli ki aslında sandıgından çok daha güçlüdür. San-say i olup eğiteceğim kendisini follow me çekirge. Ha unutmadan kalemin güzel aman bozma
güncel Önemli Başlıklar