bugün

erkekleri yakışıklı, kızları güzeldir. o kadar farklı bölgede bulundum -izmir'in kızlarını tenzih ederek söylüyorum- karadeniz insanından yakışıklısını, güzelini görmedim. genelinde bi şeytan tüyü var.
doğru bir önermedir.. bir de şu var her karadenizliyi yamuk burunlu sanan mallar var..
misal murat boz da karadenizli kıskançlık yapmayın ezikler.
kafalar bakımından doğru önerme.
Doğru bir yorumdur. Özellikle de artvin erkekleri..

Not: artvin'liyim kızlar.
her yönden güzel insanlar. asla içten pazarlıklı değillerdir, ihanet görmeyeceğin insanlardır. ( karadenizli değilim çok fazla tanıdığım var )
Tipi falan bilemem de bir şeytan tüyü olduğu kesin. Pek bir sevimli, muhabbetleri pek bir hoş geliyor bana. Ya da bende karadenizli olduğumdan da öyle olabilir bilemiyorum.
hepsi bi yana karadeniz insanı vatanseverdir, bu zamana kadar hiçbir terör örgütüne yuva olmamıştır. insanı cesur ve merttir. He bu özellikleri zaman zaman istismar da edilir, o konuya biraz dikkat etmemiz lazım (Rizeli bildirdi)
Övülmek ne güzel duygu beh.
iltifatlarınıza layık olmaya çalışıyoruz.
Fiziki anlamda da karakter anlamında da tabiatın bir getirisidir. Tek sıkıntı burunlardır. Burunları çözmek için de Afşarlarla evlilik iyi bir alternatif olabilir. Üç beş nesil sonra üstün ırka ulaşılabilir.
Bir hakikat.
karadenizli bir insan olarak katılmadığım önerme. karadeniz insanı kendinden olmayanı sevmez. gittikleri yere ayak uydurmak yerine kendi kurallarını uygulamaya çalışırlar. en doğruyu hep kendilerinin bildiğini zannederler. çok sayarım ama üşendim şu an.

karadeniz insanını övenlerin çoğu zaten karadenizli oluyor, ayrı bir egoları var.
kesinlikle doğru hatta dünya güzellik kraliçeleri hep Karadenizli. (bkz: mal nedir)
güncel Önemli Başlıklar