bugün

son bir aydır oturduğum semt mi deyim, mahalle mi deyim ne deyim bilemedim. kimlikte de karaağaç yazıyor bir de *
Sevdicekle gidilebilecek yerdir.kafeler vardır.
dedemin dedesinin oralı olduğu rivayet edilen yer. daha sonra anadolu'ya göçmüş.
Kara sevdayı, özlemenin ne demek olduğunu anlatır.
fatsadan içeri dalınca bi köy.
Ortaokulda bir arkadaşımın soy adı idi.
kubat'ın yorumu ile her dinleyişimde oturup ağladığım sezen aksu şaheseri. bassçı da beni benden alıyor bu arada...
şuan inceden yağmur yağan, Edirne'nin mahallelerinden biri.
gideni hunharca özleten sezen aksu klasiği. Kubat'ın yorumu da güzeldir.
Betül demir tarafından tekrardan yorumlanan, sözü ve müziği sezen Aksu'ya ait Levent yüksel şarkısı.
Farklı bir cover olmuş.

http://m.youtube.com/watch?v=Xw88U2gPrpg.
Iskenderun un meşhur beldesi. genellikle arap uşağı denilen arap kökenli Türk vatandaşlar yaşar.
Geçmişimi gömdüğüm yerdir.
Kerestesi çok değerli olan bir ağaç.

Bahçesinde bu ağaçtan olan varsa yeşillendirsin husqvarna 395 imi kapıp geliyorum.
Lozan barış antlaşmasında savaş tazminatı olarak türkiye'ye verilen edirne'de bir köydür.
Sbs'ye çalışırken hep bunun ince bir detay olarak sınavda sorulabileceği söylenmişti bize. Ama sanırım sorulmadı.
Iskenderun arsuz arası, yazlıkların bulunduğu küçücük bir yer. Iskenderuna yürüme mesafesinde olmasına rağmen arsuz belediyesine ait. Nasıl bi mantıktır.
yemin ediyorum şu şarkı bi harika ya , böyle bir şey yok .

sezen hanım ne yapıyorsunuz ?
sör uzun duncanın şahsi armasında bulunan ağaç.
google da aranınca ilk önce levent yüksel çıkar.
Sert ağaç sınıfına giren bir ağaç, kerestesi çok sağlam ve suya karşı dirençlidir, ağırdır, mobilya üretimi için tercih edilen bir keresteye sahiptir.
https://www.youtube.com/watch?v=J672lzkIKSk
Edirne de bulunan turistlik bölgedir.
savaş tazminatı olarak aklımda kalmış ilçe.
Geçmişimi bir söğüdün altına gömdüğüm yer...
an itibarıyla ipini koparanin cafelerine geldigi edirne mahallesi.
Kerestesi çok değerli bir ağaç.

ismine bakmayın kiremit rengi kahverengimsi ve çok hoş desenlere sahip bir ağaçtır, dün bir tane indirdim aşağı yukarı 90 cm çapında idi, yarın capsini atarım.

Not. Tece topraklarında yetişen en ağır özkütleye sahip ağaçtır yaşken 1 metreküpü 1400 kilo civarındadır.