bugün

(bkz: sen nasıl bir edebiyatçısın anlamadım ki)
Nickinde lgbt'ye yer vermesi durumuyla oldukça samimi olduguna kanaat getirdiğim yazardır, tanışmayı dört gözle beklerim.
Bu adamda beni irrite eden bir şey var. Yazdıklarını okuyorum evet. Ama böyle üstüne tam oturmayan elbiseler gibi, bir şeyler hep havada kalıyor. Osmanlıca kullanma çabası kendi tercihidir karışılmaz gel gör ki ona bilirkişiler tarafından verilen ayarlardan da ders çıkarmamış.
Yine de çabalayan yazardır.
Sanırım edebiyat öğretmenidir.
açık oylayıp yürüyor ama yüz vermiyorum.

bir yazar leblebide olabilir. (nicki bana hep leblebiyi çağırıştırıyor)
Kendisi de bir on birinci nesil olan yeni yazar avcısı..

Nick altımdaki tüm entryler başka başlığa taşındı bir bu yazarın entrysi kaldı ne hikmetse..

(bkz: Bir zamanlar bende sevmistim) nickaltı
(bkz: Bir zamanlar bende sevmiştim) taşınan başlık

Modları göreve çağırıyorum nick altımı geri verin..
nickinin anlamını ciddi ciddi merak ettiğim yazar.
nickini her gördüğümde yüzümde sebepsiz bir gülümseme oluşturan, nevi şahsına münhasır yazar..
kesin lezbiyen bu aşufte yoksa benim gibi erkeğe kim yanaşmaz değil mi ..
her yeni sözlük yazarının nik altına:

"ilim yuvası sözlüğümüze yeni teşrif etmiş, on birinci nesil pek muhterem muharrir. umarım yağmur yağdıktan sonra yayılan toprak kokusunun tek sebebinin actinomycetes bakteri grubu içerisindeki sporlar olduğunu biliyordur.

bilgi içeren tanımsal entry'ler girmesi, anket başlık açarken ellerinin kopması temennisiyle."

yazan legebete şeysi.

biraz yaratıcılık diliyoruz kensine.
saglam bir kalemi ve edebiyat bilgisi var. kullandigi dili daha cozemedim yani turkce ile arapca farsca karisik bir sey kullaniyor ama sanirsam osmanli turkcesi deniyor buna.

biraz narsisist olmasa iyi cocuk aslinda.

edit: bunu eksileyecek ne vardi arkadasim? kotu bisey mi dedik. konu bu degilse galiba cok kiskaniliyor arkadas.
denildiği gibi edebi bilgisine ve yazım tarzına hayran kalınası yazar. uludağ sözlüğün yazar takip etme şeysi gerçekten işe yaricak heralde.
iyi yazan 1 yazar.
asiri garip bir nicki oldugunu dusundugum yazar.
(#26949479) 1500lerde yasamis gibi bir konusmasi olan sanirim ortmen yazar. ilginc.
az once nick altina yazdigim, edebi bilgisinin abartili yuksek olmasindan dolayi yaptigim elestiri entrym tam 3 saniye sonra silindi. gizli mod mudur nedir acep.

supheli yazar.
(#26952649) kendisinin de yazdığı gibi, tavsiyem ufak şeylerle mutlu olup, aynaya bakıp bakıp gülsün.

cidden eğleniyorum sayın yazar başka bir şey öenmli değil.
ayrıca yaratıcı bir nick teprikkkkk.
ufak bir tanisma mesajina bile cevap vermeyecek kadar egoist ve aciz sozluk yazari.

bunun poposunu bu kadar kaldiran hangi salak kiz acep.
(#26971339) hürmetler, saygılar..
sözlükteki gammaz galiba. eğer bu siliklerimin sebebi sensen...
mahlasını güfteli okuduğum yazar.
sözlüğün edebiyat ve psikoloji uzmanı galiba.
umarım yağmur yağdıktan sonra yayılan toprak kokusunun tek sebebinin actinomycetes bakteri grubu içerisindeki sporlar olduğu bilgisi işine yarıyordur.
'Yeminle' nicki zeka ürünü olan kişi. Benden dahi olmasın, baya dahi yazarı.
72 saattir söyledigim sarki. harika olmus.