bugün

Ne oldu lan bu dizide.
Ohh tvde varmış nasıl sevindim.
Sardı beni geçen seneden beri takip ediyorum az çok.
Annem pürdikkat izlerken tanık oldum uç hafta önce. Ekşın falan iyi lan ve favori karakterim fatih keşke sikse şu tayyarı. Ama tabi vurmayacak yanda vuramayacak. Çünkü final değil.
Edit: Fatih sikti tayyarı ben de göt oldum ama Türk dizisi hala ölmemeli
Edit 2: Tayyar kurtuldu lan tabi ölmeyecek.
Sirf su kadin icin izledigim dizidir. Bu kadin cok güzel be abi.
bitemedi bir türlü...
Bana ne seviyorum dizisi. izliyorum ne var? güzel dizi.
"aha artık dizi bitiyor", "aha bitti" dedikçe tayyar dündar yeni bir dalavere çevirip yine yırtıyor. vay be.
kara para haklamanın aşklı versiyonudur. en fazla 1 veya 2 bölümünü tam olmamak kaydıyla göz ucuyla izlemiş ve sarmamıştır.
eski türk filmleri daha çok dikkatimi çekiyor yeni diziler artık çok sıkıcı olmaya başladı. ne yapacaklarını bilemiyor artık insanlar.
Diğer diziler gibi, Türk halkına entrikaları ve çeşitli aldatmaları sunan ve doğallaştıran dizilerden biri.
--spoiler--
halanın kifayetsiz entrikacıdan çok daha fazlası olduğu nihayet ortaya çıkmıştır.
--spoiler--
bir bölümünü izledim etkilendim açıkçası, ama sonra çok fazla bölüm vardı. dedim iyi de oğlum ben zaten dizi izlemem ki, sonra vazgeçtim diğer bölümlerini izlemedim.
50 de final mi yapacak dizisi. Engini tv de görmek için zaten biz 50 haftadan fazla beklemiştik. Umarım bir daha arayı açmaz. Bugün izin günüm çıktım kimsenin olmadığı kata bidenemi yayıla yayıla tv de izliyorum keyfime diyecek yok.
nilüfer karakterinin istisnasız her bölüm ağladığı dizi.
şaka maka dizi bitti bitecek denirken hala tayyar dündar'ın her türlü badireden hileyle hurdayla yırtmaya devam ettiği dizi. adamı mahkemeye bile çıkardılar, yine yırttı.
sonunda biten işkence. evet.
Latinlerin hasta olduğu dizidir.
lionel messi nin ailece takip ettiği diziymiş.
2 yildir finalini birlikte izlemek istediğim birisi olduğu ve ona söz verdiğim için izleyemedigim dizidir.
metin karekteri için izlediğim dizi. Kötü karekter oluşundan deildir. günümüzde cukur dizisi zirzopu vardır kötü karekter doludur orda zerre birini sevmem ve izlemem.
Afedersiniz ama ne diziydi yahu.