bugün

(bkz: #32379520) işe dahi anlamındaki -de yi ayırmak ile başlarsanız daha makul olur dediğim on birinci nesil yazardır.

yazım kuralları önemli sonuçta.
bana dil bilgisi öğretmeye çalışan adamın, yazdıklarına bak. Mesela, "Allesen" veya "zaar" gibi bir sürü açık ve alenen hatalar. Şaka mı yapıyorsun kardeş?
Artık telefonundan kaynaklanan aynı entryi iki kez girme sorununu çözmesi lazım yazar.
(bkz: budak)

Vallahi çok şey anımsatıyor ama dilimin ucundan dökülmüyor bir türlü.

Sanırsam yazardır.
iyi yazmaları olsun.
(#32477818)

Eğer dediği yanlış çıkarsa silik isteyecek mi merak edilen yazar.
Silik niye olmak isteyeyim? Ben kesin bir yargı ifade etmediğim gibi, eğer doğru değilse "silik isterim." filan da yazmadım. Haydi çinli, Troll yolunda gerek...
Öyle iftira atıp kaçmak kolay

Azıcık sözünüzün eri olun.
Ulan, ben mi sözümden döndüm? Sonuna kadar yazdıklarımın arkasındayım. Yoksa zor değil iletiyi silmek. Sen kendin yalancı hallerinden kurtul. Ben sözümü yemem.

Edit: "Foşig torgler" yazmak hakaret olmuyor mu? Sen hele ona bir cevap ver troll.
"Foşik türqlor" lafını türklere hakaret sanan bir yazar

Orada pkk lı ya bir gönderme var bir iğneleme var

Anlamadığın için anırıyorsun nickaltımızda.
Orada bir gönderme falan yok. O yazı hala hatrımda. Doğru diyorsun. Senin gibi bir gün troll parçası olarak çinli olan insanın elbette sözüne güvenilmez. Bir gün milliyetçi olup, diğer gün milliyetsiz takılmak ikinci sınıf gübrelerin işidir. Gübrelerle haşır neşir olduğundan, anırmanın da ne olduğunu iyi bilirsin.
(#32493766).

Okusun bakalım.
Güzel. ileti değiştirme, editleme. Zekice, gerçekten.

Edit: "barbar türkler" demek de hakaret olmuyor de mi sana göre?
(bkz: büyük çinistan)

Bunu ciddiye alıp bize saran mal

Harbiden mal

Sizin gibiler türkçü olmasın anca burada böyle öter dışarıda Türk ün "t" sini bilmez

Sorsak türk tarihinden bir savaş anlatamaz burada bize şekil yapıyor.
Milli meselelerin şakası olmaz. O senin şaka edebileceğin bir konu değil. Bunu iyi belle. istediğin savaşı sor anlatayım. Bilgini çin milliyetçiliğine kullanacaksan, hiç kullanma daha iyi. Haydi az öteye...
Nick altıma pislemiş faşist kurtçuk.
Faşist değil, ırkçıyız. Ne olacak? Battı mı?
Sözlüğü bırakacağım. Sıktı artık. Birkaç gün eğlenir, daha da hiç girmem.

Herkes hakkını helal etsin.
Sözlük bir Türkçü daha kaybetti. Allah'a emanet yazarı.