bugün

sadece bana mı oluyor diye düşündürten olaylardan biri.

bazen odadan çıkıp iki adım atıyorum ve olduğum yerden bir şey beni aniden geriye çekiyor. bir bakıyorum tişörtümün kolu kapının koluna takılmış hatta kapının kolu tişörtümün kolundan içeri girmiş. nasıl oluyor bir türlü anlayamıyorum. doğanın kısır döngüsü müdür nedir arkadaş kafayı yedirtecek bana. bir değil iki değil. ben de kabiliyetsiz olabilirim tabi ama başka bir şey daha var, tek sorumlu ben değilim.
yelek cebi, kazak kolu, hırkaların arkalarındaki süs diye bırakılan iplerin takıldığına çok şahit oldum ama, dün kazağımın düğme iliği kapının koluna takıldı... ben bunu da gördüm sözlük...
kapı açıkken algılayamadığımızdan sıkça leğen kemiğimizi çarparak yürüme edimime acı ve ivme kazandıran gereksiz eylem.
pantolonun kemer geçme yerinin kapı koluna geçmesiyle vuku bulur ve olaylar gelişir.
ve her defasında aceleniz vardır bir şeyler için... ama o iğrenç kol çeker tutar da kolay kolay kurtulamazsınız üstelik.
bir anda insanı savuran hadisedir. günde üç dört kez takılıyorum kapı koluna sözlük delireceğim sorun bende mi bilmiyorum.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar