ekonomik özgürlüğüne kavuşmuştur.
bizim okulda vardı böyle kızlardan. sorsan allah rızası icin takıyorum der. ama iş bulup evden kurtulur kurtulmaz giyim tarzları değişti.
saç dediğin şey kolunda bacağında çıkan kılın kafanda çıkması. saça anlam yükleyen ruh hastasıdır net.
her konuda olduğu gibi bu konuda da genelleme yapmak yanlıştır.

benim böyle bir arkadaşım var ve sekiz dokuz sene tesettürlü kaldı, kendi iradesiyle kapandı ve iradesiyle tesettürü bıraktı; hatta benim ne tepki vereceğimden emin olamayıp bir buçuk sene kadar benimle irtibatı kesti yakın arkadaş olmamıza rağmen. çevresindeki birçok insanın ondan yüz çevirdiğini, çevresinin bir kısmını kaybettiğini söyledi. yargılamak kolay, insanlarınsa yargılanmaya değil anlaşılmaya ihtiyacı var.
asker polis gibi işler yapan fetöcü eşleri.
Şarjlı mı bu kız anlamadık ki...
2 türlü de beğenilmeyi denemiş ama başaramamış kızdır.
kiz degil de bir adet bayan olanini yazabilirim;
(bkz: reyhan gürtuna)
eski istanbul belediye baskani ali müfit gürtunanin esidir kendileri.
akepeden belediye baskani gosterilmeyince acilivermistir.
siyaset icin kapanmak cok guzel, sen de kapansana.
sunroof olabilme ihtimali yüksektir.
(istisna olan bacılarımızı dahil etmezsek)
Bize ne size ne. istediğini yapar kimse karışamaz. Açık ve net.
Sevgilisinden ayrılmıştır,
Nişanı atmıştır,
Düğün iptal olmuştur.
Aklıma nedendir bilmiyorum ama sunroof geldiahauahnapznxlsns
insanları böyle yargılamak yanlış bir tutum . O insanın durumunu yaşamını hayata bakışını bilemezsiniz neler yaşadığını da bilemezsiniz.
Not deist
Bayram sebebiyle kapalı olabilir.
üni zamanında kapalı evlendikten 3 sene sonra açılan şu anda da bildiğin dolandırıcı olmuş bir insan müsvettesi tanıyorum.
fikirleri, düşünceleri yön değiştirmiş olabilir.
kime ne yani?
cehennemde yanacak kızlardır. önce kapanıp sonra açılmak yok öyle oyun olmaz.
Gunesi gorunce acilip yagmur yaginca kapanan cicek gibi, soguk suda kapanip gunes vurunca acilan kozalak gibidir. Ortama uyum saglayan homojen bir kisilige sahipti. Biz buna literaturde tugceus kazasus diyoruz efenim.
Kına ve düğününde açılmıştır tekrar kapanacaktır. Belki balayında da açık gezer sonra kesin kapanır.
Ak Partinin iktidarını kaybetmiş oldugu anlamına gelmektedir.
Janet Jackson'dur. Tesettüre sokan müslüman kocadan boşandıktan sonra güzel açılmış.
Bunu bir de imamın kızı yapıyorsa anlam veremezsiniz.

Arkadaşım açıktı kapandı tekrar açıldı kapandı şu an açık.

Edit: babasından dolayı kapalı olacak diye bir şart yok ama ne bileyim değişik.
helal olsun zorla kapanmaktansa açık kalsın.
O değilde biz hangi farzı kadın erkek hakkıyla yerine getirebiliyoruzki.allah ahiret inancı zayıf ucundan yarım yamalak yapıyoruz.yani her işimiz öyle.
Yazı mı tura mı kızıdır.
Kapatıp açtın mı düzelir