bugün

Kapalı veya açık bu ayrımı yapmaktan vazgeçin küçük beyinliler. insanın hür iradesi var sonuç olarak kapalı diye birşey yapamaz mı veya açık diye herşey mübah mı? Yeterki karakterli olsun insan olsun açık kapalı farketmez.
Gayet doğaldır,sizden izin mi alacaklar?
bazı konuları çok yanlış anlamış kızdır. hatta anlayamamış.
olmalı.

çok seksi olduklarının farkındalar ve kendilerini iyi pazarlıyorlar.

akp döneminin tek artısı bu oldu bence.
ayran mı bu kapalı/açık versyonu var?

"türbanlı kızların sevgilisinin olması" şeklinde düzeltilmesi gereken başlıktır.

kişi türban takınca, sevgilisi olamaz mı ? kilise papazı mı bu ? bekaret yemini mi ediyor türban takınca ?
Şeytan akıllarına girmiştir
(Arkadan ver anlaşılmaz).
uzak bir akrabam kapali uniye gitti 4 sene adamla beraber yasamis gezmis tozmus yemis icmis artik yapacak bir sey kalmayinca dogal olarak adamla evlendi.

ama ailesi oralardan benim dedikodumu yapar.
vay efendim yasim kacmis evlenmemisim.bir kadinla gormusler.yatip kalkarmisim cocuk aldirtmisim.
tabi ben de bir aziz degilim. size ne aq.

cunku kizlari meyrem anaydi aq.
suratina sokayim bir de tipsiz bir kizdi burnu kocaman kafasindan buyuk.
sulale ici dedikodu hard.
kapalı da olsa aseksüel değildir ve nihayetinde hayatını biriyle birleştirmek isteyecektir. kapalılık kültürel ama cinsel istek daha çok biyolojik. biyoloji çoğu kez kültürel engellere baskın gelir. cinsel amacı olmasa bile kapalılar evlenmiyor mu kardeşim. benim gördüğüm artık kapalılarda ve muhafazakarlarda bile görücü usulü evlenme bitmekli olmuş. bence doğrusu da bu. evleneceğin kişiyi bedenen görmek de statüsünü, çevresini, toplumdaki yerini bilmek de önemli.
görsel
başı kapalı gönlü değil. önemli olan gözleri kapalı ağzı açık olanlar sıkıntı.

not: hayır kapalı biriyle birlikte değilim.
insanlar özgürdür. Kendi hür iradesiyle istediğini yapabilir. Herkesin günahı kendine yani.
Niye onlar sevemiz mi?
Kapalı veya açık olmaksızın nasıl bir ilişkide oldukları önemlidir.
bir kaç kere böyle hatalar yapmışlığım var, aman diyeyim. sizi zorla dindar biri yapmaya falan çalışıyorlar.
Sevgilisiyle seviştiğini sanan ataistler var onlar sadece koklaşıyor.
Yanlış!
Kapalı kapalı değil,pekmezini akıttırır!
onların da vajinalarının olduğunu, ostrojen hormonuna sahip olduklarını ve oral yapabilidiklerinin kanıtıdır.
adı üstünde kapalı içinden ne çıkacağı belli değil, ama açık öylemi şeffaf, dadınada bak al. kapalılar maalesef din için kapanmadıklarından dininin gereği olan haram işlere meyil edip. açıklara birde sağ da solda laf atarlar.
işin ilginci açık kızlardan daha kolay sevgili buluyorlar net.