bugün

valla hayatımda kapalı açık ayrımı yapmadım ama kapalılar daha ilgileniyor. cana yakın davranıyor.

diğerleri bi tık egolu gibi.
%50 doğru olan önerme.

tabi bir şeyin %50 doğru olması aynı zamanda %50 yanlış olmasıdır. en son üst solunum yolu enfeksiyonu şikayeti ile doktora gitmiştim, kapalı bir abla iğne yaptı. kıça iğne yapıldıktan sonra pamuk bastırırsın ya, resmen suratıma attı pamuğu "al bunu bastır" diye. yere düşmeden yakaladım pamuğu, iğnenin girdiği yeri denk getirebildim mi, getiremedim mi bilmiyorum. nedense sanki ona ekstra bir iş çıkardım diye bana uyuz oldu gibi. "ne güzel oturmuş çayımı içiyodum nereden geldi bu it" diye mi düşündü nedir?

bir kere de damar yolunu 3 saat bulamayan kapalı olmayan hemşireye denk gelmişti. damar yolu hariç yer yolu denedi aq gerizekalısı. ki benim damarlar da kabak gibi gözüküyor aq neyini bulamıyorsa...
bence kapalılıkla alakası olmayabilir. kapalı insanlar da açık insanlar da cana yakın olabiliyor. kişilikle alakalı bir şey.
--spoiler--
kıça iğne yapıldıktan sonra pamuk bastırırsın ya, resmen suratıma attı pamuğu "al bunu bastır" diye. yere düşmeden yakaladım pamuğu, iğnenin girdiği yeri denk getirebildim mi, getiremedim mi bilmiyorum.
"ne güzel oturmuş çayımı içiyodum nereden geldi bu it" diye mi düşündü nedir?
--spoiler--

görsel
Başınıza hemşire kadar taş düşsün diyeceğim de amin dersiniz diye demiyorum.
Aşırı sıcakkanlı diyelim veyahut ta mensup oldukları inanç gurubuna yönelik yobaz yakıştırmasına önlem amaçlı PiAR çalışması da olabilir.