bugün

bir soru. başı kapalı olup saçını bile göstermeyecek kadar muhafazakar olan bir bayan neden kayseride konyada erzurumda degil de izmirde yaşar ?

izmir gavur
izmir kötü
belediyesi berbat
chp alkolik çapulcu zihniyet
herkesin götü başı meydanda
kızları kaşar
cami yok ibadet zayıf herkes alkolik

madem izmirde ne işiniz var ?

başka bir konu da ; alsancaga piyasa yapmaya inen full estetikli dövme kaşlı türbanlılar.

zengin avına cıkmıslarda ordaki zrnginler manken tanken peşinde sen izmirde kimin dikkatini çekebilirsin ki ?

yanımdan sadece renkli bir kumaşın geçtiğini görüyorum. O kaşları gözleri boşa boyatıyorsunuz paralar döküp günahlara giriyorsunuz kimse bakmıyor benden söylemesi.
Yobazlar hem yobaz hem de okudugunu anlamaktan aciz hem de kufurbaz. Tercume etmek lazim.
Yazar kapalilar izmirde yasamasin dememis.
Madem bu kadar begenmiyorsunuz neden bu sehirde yasiyorsunuz demis.
Size daha uygun baska sehirler de varken neden begenmedigin bir yerde bulunmaya devam ediyorsun demis.
insanlar konuşur dostum her söylediklerini önemseme.
Saçı görünmüyorsa sorun yoktur demek ki.

Beklediğim cevaptı.

Hiçbir yaşam standardı ve kültürü aana uymayan bişehirde nasıl bayıla bayıla yaşıyorsunuz acaba? Hala mantıklı bi cevabı yok yobazlıktan hoşlanıp medeniyetin göbeğinde nasıl göt yayıyosunuz acaba?
marjinal olmak için.
canları istediği için, orada yaşamaları gerektiği için.

seni zerrece ilgilendirmemektedir.
ibret almak için.
Özgür yaşamak isteyip muhafazakarlıgı baskası yaşadın istedikleri için.
sesli güldüm.
özgür türbanlıları çekemeyen kıskanç izmirli kız sorusu.
o kaşlar dövme, o çift kat ipek kirpikler takma, 18'e basar basmaz et aldırıyorum ayağına yaptırdığımız burunlar estetik değil bikerem. dua ettiğimiz için allah bizi güzelleştiriyor. beyaz taytımızın içinden görünmeyen şey de string. sizin gibi şort giyip saçımızı açıp günaha girmiyoruz. bize karışamazsınız kemalizler.
görsel

işte türk gibi türk, Ata gibi ata lider gibi lider..

Yunan artıkları kendini izmir'e ait sanmasın.
işte atatürk ve laik türk kadını sonuna kadar yobaz ve ortadogulu bir halka kılık kıyafet devrimi yapmıs 100 yıl önceyi örnek alan salakları aramızdan silmiştir.

iş bu enty yukardaki gerici geriyi hedefleyen kisitye istinaden yazılmıstır.
görsel