bugün

Nevşehirin ürgüp ilçesinin mustafapasa köyünde diyelim yada kasabasında bulunan bu meslek yüksekokulu tamamiyle 2yıllık olup iyimi kötü mü bi eğitim veriyor allahın dağında ama ingilizce hocalarının hakkını vermek gerekki gayet iyiler. hosteslik,aşçılık,binicilik ve ucak ile ilgili bi bölüm olması lazım ana başlıklarıyla meslek yüksek okulunun bölümleri de bunlar .
gideni her türlü iyi eden okul *
şarap üretim teknolojisi ve bağcılık bölümü hala açık olsa gözün kapalı yaz derdim murat yankı hoca yüzünden ama yok yani bölümde kapandı. sakın gitmeyin yazık edersiniz kendinize, ailenize.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
bu yıl yerleştiğim okul. bizi hayal kırıklığına boğmasını istemediğimiz yerdir ayrıca.
gidelim görelim baağalım.
yakınlarda yeniden gitmek zorunda kalacağım okul. diploma parası diye çok haşır neşir olacaklar benimle gibi geliyor.
bünyesinde ilk dönemi tamamladığım okul. (#12909437) bu yazımdan sonra yorum yapmam gerekirse, eğitim anlamında iyi düzeyde ama yinede mezun olduğumuzda işe yerleşme oranına göre bu konuda tam bir yorum yapabilirim.
Sosyal etkinlik açısından bakarsak, türkiyedeki en etkin myo'ların başındadır büyük ihtimalle. Genellikle her hafta etkinlik panosunda yeni bir duyuru görmek mümkün.
1 yıllık eğitimime bakarsam, gerçekten üst düzeyde ve iyi kalpli ingilizce hocalarının olduğu okul. teşekkürler gökhan asan...
eski sevgililerin uğrak mekanı.
parası olan gidip yazılıyor.
arkadaşımın da benim de eski sevgilim buraya gittiler, vay be.
uzaktan eğitim sistemi felaket olan okul. paranızla rezil olursunuz o derece. üstüne üstlük yaptıkları hiç bir hatayı kabul etmezler, öğrenci işlerine telefonla ulaşmak mümkün değildir. sınav takvimi açıklarlar ona göre plan program yaparsınız, yaptıkları programı sınava 2-3 gün kala kimseye sormadan değiştirirler. sizin mağduriyetinizin onlar için bir anlamı yoktur. çözümün bir parçası olmak yerine sorunun kendisi olmuşlardır. uzak durun.