bugün

kimsenin ulaşamayacağı bir yerde (mümkünse deniz kenarı) sessizce düşünmek.

yaşanmış, yaşanacak olan her şeyi.
bi sigara yakardım.
ilk önce kimsenin beni bulamayacağı bir yere gidip hunharca ağlardım. Sonra da hayatımda hep yapmak istediğim ya da hiç yapmadığım şeyler yapıp son günlerimi değerlendiririm heralde.
Tedaviyle uğraşmam amk zaten çözüm yok gibi bişey. Ölene kadar hayatın amına korum.net
kanser tedavisi olmak.
(img:#912493)
görsel
ölüyorum hastayım dedim inanmadınız, bak şimdi ne oldu ? gibisinden pis espri yapar, yalnız bi şekilde ölmeyi beklerim.
durumu kabullenip daha sağlıklı yaşamaya çalışırdım. kemoterapi ve radyoterapiye de asla gitmezdim. onlar durumu daha da kötü yapıyor mk!
Hunharca yemek yerdim, şimdi de yiyorum ama olsun yine yerdim.
Uyusturucuya baslamak.
(bkz: eroin)
2 şişe jb ve 1 karton marlboro alıp yoluma devam ederdim.
güler geçerim. kafaya takmam bile.
Eğer son anlarımı yaşıyorsam şu an.

Bilin ki ey düşlerim kursağımda kaldınız her biriniz.
kemoterapiye girerek son günlerimi bok içinde geçirmezdim heralde. babamdan yüklü miktarda borç ister yaşayabildiğim kadar yaşar babama olan borcumu da tahtalı köprüde öderdim. tabi verirse. yoksa sıkıntı. Allah korusun lan neler düşündürüyorsunuz borç falan.
ne zaman öleceğimi sorar ve hemen geri kalan hayatımın planlamasını yapmaya çalışırdım. ama yapamazdım. koca bir ömre hiç bir şey sığdıramadık kalan birkaç aya ne sığar ki?
Acı çekmeden ölmek için allaha dua etmek ve tövbe etmek.
Hacca gider, tovbe ederim.
gülerdim heralde.
yenmek olacaktır.
japonya'ya, nükleer kalıntıların olduğu bölgeye ziyaret. nasılsa ölcem bari meraklı gitmiyim.
işi bırakır birikmiş az paramla gidebildiğim kadar gitmediğim diyarları gezerim. son durağım köyümün mezarlığı olacak şekilde planlama yaparım.
en pahalı lokantada büyük boy iskender yanında kola söyler doya doya yer içerdim. sonra baklava yerdim ardından sahile gider bir çay içer yanında çekirdek çıtlatırdım.
tüm kalbini kırdıklarıma mesaj atardım. özür diler helallik alırdım vermezlerse canları sağ olsun. herkes ölmüyor gerçi kurtulanlar da var. dramatize etmeme gerek yok. hep peruk takmak istemişimdir.
meth üretmeye başlarım cmzbnöncvb. tamam vurmayın sustum.