bugün

sende soktur da 69 yapın şeklinde tepki gösterilecek olaydır.
aptal geyikleriniz ve siz diyebiliyorum başlığa bakınca, iki defa silinmiştir gariptir ki, milyonlarca küfürlü giri vardır, ama angut bir gammazımsı tarafından bu ara ablukadayım.
tanım şu: sözlüğe üye olduğumdan beri hastalıklı cinsel çağrışımlı bu ve bunun gibi başlıklar devam ediyor, bu suç değil, insanlığa hakaret değil, benim yazdığım siz ve aptal geyikleriniz rencide edici. bence sizin olmanız rencide edici bu varoluşta, bu görüştür, burası görüş belirttiğimiz, tanımladığımız! bir platform, neyin davası bu takıntılı hasta zihniyet, siz beni yargılayıp entry siliyorsunuz, direkt hem de, ben düşünceye tepki veriyorum, adalet kavramınıza sizin tam olarak.
ve o kadar bakınız var, alakasız, bir tek benimki göze batıyor, siz ne sanıyosunuz be kendinizi, cuntacı mısınız ne boksunuz.*
liseli başlıkları diye bi dizi yapılsa derhal orada üst sıralarda yer alacak başlıklardan biri.

uludag sözlük 5.yıl zirvesine katılacakların 18´den büyük olması gereği çok güzel oldu. orada en azından bikaç kişi bizler kafa dinleyebiliriz.
(bkz: yılan bahane kanka şahane)
(bkz: bana dokunmayan pipi bin yaşasın)
komedi tarzında olan ama çok da komik olmayan amerikan filmlerinden aşırılmış senaryodur. genelde kahramanlar şehirlidir ve bir şekilde vahşi doğa da yada vahşi batıda kalakalırlar, olaylar gelişir. ay ne komiktir.
devamında huy değiştirilmesi ile sonuçlanacak durumdur.

+ mmmmmm tüüüü!!! *

+ * sik beni rıfkı.

- olum sen sadece zehiri al, gerisine karışma.
çok meraklı olan öpebilir emebilir. önemli olan dolaşımı engellemektir o halde kökünden bağlarsın sıkıca. o da sağlam kanka ise yalatmaz bağlatır zaten. ayrıca ne işi var yılanın orada?
(bkz: kankanın yılan sokmuş pipisini köklemek)
(bkz: deep penetration)

iki kankası olan için:
(bkz: double penetration)

kankası iri olanlar için:
(bkz: brutal anal sex)

sen neye bakmıştın anam?
(bkz: ibneliğe kılıf bulmak)
gebersin piç.
ilk ibneliği yılanın yaptığı durum.
Yılan bahane.
fantazi dünyasının sınırlarını zorlamak bu olsa gerek.
(bkz: tarihte ilk oral sex)
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
kanka kankanın pezevengidir, sözünün göstergesidir.
"ibne misiz?" acaba sorusunu akıllara getiren konu...
yılan bahane durumu.
yılan soktuğunda kankanın pipisi sertse sokmanın etkisiyle hemen sertleşme sona ereceğinden kan çoktan kalbe oradanda beyne gitmiştir. pipi sertleşmemişken sokmuşsa zaten pipide kan olmayacağından nafile yapılan bir eylemdir.
kanka'nin hayatını kurtarmak için yapılan oral kurtarma yöntemidir.
bir çeşit kankalık testidir.

(bkz: yaran başlıklar)
zehri emiyorsan iyi de baska bisey yapiyorsan ayip kardesim.
Yarali kobraya agiz acmaktir.
kanka dedik, bağrımıza bastık. ama bu kadarı da fazla olur. yapamayacağım. ölsün pezemenk.