bugün

Sözlükce Merak edilendir.
sır falan değil çok basit mk.

sözlük yazarlarının yüksek derecede abazan olması.
Bence cildine yoğurt sürüyor. Böylesi beyazlık böylesi bebeksilik maşallah.
Cildine sürdüğü yoğurdun üstüne salatalık ta yapıştırıyor olmalı. Hatta dereotu da serpiyor olabilir.
Evde yüz germe cihazım var.
Kesin yeşil çay poşetlerini gözlerinin üstüne koyup 10 dk bekliyor, sabahları yüzünü sodayla yıkıyor, ayçiçek yağı yerine hindistan cevizi ve z.yağı kullanıyor.
milf kategorisinde sözlüğümüzüm güzidelerinden.
güzel kız şimdi.
ama eli ayağı güzel değil öyle eğri oturup doğru konuşmak lazım.
44 yaşında bayanım elim ayağım da bi zahmet deforme olmuş olsun.
Meriçleri sömürmek.

Swh...
kanatlarım varr ruhumda, Ikarus efsanesinin kadıncasıdır. güzellik sırrı nickinde saklıdır: kanatlanan ruhu sayesinde kronolojik takvimlerin ötesine uçarken bedenini de beraberinde taşır.
(#45728852) ay bu da kendini benimle kıyas yapıyor ha!
cirkin kadin yok filitre var arkadaslar. gecen gun teyzem watsap profil fotosu koymus lan dedim bu kim benden habersiz watsaba kim eklemis.teyzem 49 yasinda teyzemi tanimadim aq. yanilip sasirip bir sey yazmadim neyse ki.

ed: 10 sene once teyzeni tanimayacaksin deseler inanmam. teyzemi 25 yasinda bekar eyelinerli genc bir kadin gibi gosteren teknolojinin aq.
Sanki çok değerli birisi de kendimi onunla kiyaslayacagim.

Tatlım sen kim dog'gy ?.

Swh..
Arkadaşlar kanatlının tüm güzelliğinin sırrı kocasının olmaması. Hayat sana güzel bacım. Sağlıklı günler.
Çok gizli bir sır o yüzden kendi de bilmiyor.
Erkek afra tafrası çekmemesi olabilir. (Sevgilisi olsa bile her an götünün dibinde değildir herhalde)
Koca külodu, çorabı yıkamıyorum, eve geç mi geldi, kumar mı oynadı, çok mu para harcıyor, iş yerinde stresi var da bana mı yansıtıyor gibi dertlerim yok.
5 karış yatıp 10 karış kalkıyorum.
Kadın hayatın sırrını çözmüş...
Oooo zaamaaaaann
Cem yııılllmazdaaaaan geliiyooor:
Doyamadım ama!
Verse soluksuz sikersiniz beyler boş yere kara laf atmayın yani.s.
Sonuç koca derdi çekmiyormuş, mantikli.