bugün

tv programlarının rezilliğini gözler önüne seren trajikomik film.
son iki gündür evdeyim kendime yapıcak 2 güzel şey buldum; biri call of duty 6 oynamak diğeri ise kanalizasyon u izlemekti. oyunu oynadım muhteşemdi. sıra filmi izlemeye geldiğinde etraftan duyduğum olumsuz eleştirilerle filme biraz soğuk yaklaşıyordum açıkcası.

en sonunda beynimi ve duygularımı ele geçirerek kısa süreliğine imha ettim. taktım dvd yi direkt filmi başlat dedim.

demesemiydim,

film ilk olarak güzel başlıyor, gökdelen tepesindeki iki hizmetli nin diyalogları fena değil. hatta imdat kanalın başına geçene kadar film iyi gidiyor, taaki yeni programlarn ortaya çıkmasına kadar.

belki bu programlar trajikomik birşeyi anlatıyor ama daha eğlenceli ve kaliteli hale getirilebilirdi. alper mestci nin zekasına diyecek birşey yok ancak okan bayülgen in sinema da ki başarısını biliyoruz.

uzun lafın kısası filmi televizyon dünyasını ti ye alan birşeyler görmek istiyorsanız mutlaka alın kaçırmayın.(türünün tek örneği)
ancak gülmek, eğlenmek film gibi bir film izlemek için boşua zahmet etmeyin daha uygunları var.

şeklinde yorumlanabilen filmdir.
(bkz: tuvaletteyiz)
2000'lerin filmidir. her 10 yılda bi' güncellenebilir. lakin ülkemiz televizyonu anında konseptini değiştirebilir.
yinede çağını özetlemesi açısından arşive konabilir.
izlenesi bir okan bayülgen filmi. buram buram tv programlarına yapılan göndermeler kokuyor! okan icraatlarıyla zaten son derece takdir ettiğim bi insandır ki yine sağlam bir iş çıkarmış her zaman ki gibi!

ayrıca filmde geçen şu söz çok hoşuma gitti gerçekten;

--spoiler--
bir hadise 1 kere olursa kazadır, iki kere olursa tesadüftür, 3 kere olursa istikrardır!
--spoiler--
okan bayülgen'den daha iyisini beklerdim. ehh iştelerdendi.
medya arkasının filmleştirilmiş halidir.alper mestçinin güzel ve orjinal işlerinden biridir.boş bir film olmuş yorumlarına rağmen hiçte boş olmayan aksine sosyolojik bazı araştırmaların ürünü olan ve dikkatle izlenilmesi gereken bir filmdir.
(bkz: asabiyet meydanı)

--spoiler--
sirkaaaan, sirkaaan...
--spoiler--
okan bayülgenin herkesin oyunculuğunu eleştiriken özeleştiri yapamadığının kanıtıdır.konu güzel fakat işleniş ve oyunculuklar kötü.
beklediğim gibi vasat bir filmdi. ayrıca okan bayülgen lütfen bir daha bir filmi katletmesin. en iyi yaptığı işi yapmaya devam etsin.
boş zamanı olanlar için insanı sıkmadan izlenebilen eğlenceli bir film.
sıkıcı, başarısız bir filmdir. televizyon içinde ki aptallıkları eleştirmek için yapılmış, komedi dram tarzı karışık bir film olmasana karşın pek olmamıştır. daha iyisi olabilirdi.
güldüren, güldürürken yerinde mesajlar veren son zamanlarda izlediğim en iyi türk filmlerinden birisi.
temasını çok beğendiğim filmdir. son zamanların büyük kahkahalarını attırmıştır bana.
izleyen kisi icin, hayatinin yaklasik iki saatlik bölümünü cöpe atmasina sebep olan film. son zamanlarda cekilmis en basarisiz ve en bos türk filmi.
başarının sadece gülme, ağlama ile olacağı kanısına/yanılgısına varan tek tip profilin eleştirileri bol burada.
okan bayülgen hicvediyor, türkiye'nin gerçeklerini gösteriyor.
sonra da tutup; gülmedim, ağlamadım, gişede başarısız deyip zaman kaybı olarak değerlendiriyorsunuz.
-sen zaten ne anlarsın hicivden, karamizahdan..
(bkz: cahillikler dizboyu)
okan bayülgen'i anlamayıp eleştirenlerin, anlamasını beklemediğim film.
(bkz: önyargı)
hayatımda izlediğim en kötü türk filmleri arasında yerini korumakla beraber uzun yıllar bu yeri koruyacak gibi duruyor. o senaryo ne lan ? o tipleme ne lan ?
amerika da "trash" denilen gereksiz, anlamsız, özü sözü olmayan filmlerden biridir.
kim 500 tokat ister ve tuvaletteyiz ile sayın sarıbıyık'ın sunduğu asabiyet meydanı'nın bünyeyi kırıp geçirdiği,geri kalanı işe yaramaz film.
çok saçma bir film diye eleştirenlerin yanlış eleştiri yaptığı bir filmdir; çünkü filmin amacı saçmalıkları eleştirmektir. bu eleştirinin de hakkını vermiş bir filmdir.
çok saçma bir film diye eleştirenlerin yanlış eleştiri yaptığı bir filmdir; çünkü filmin amacı saçmalıkları eleştirmektir. bu eleştirinin de hakkını vermiş bir filmdir.
pek tat vermemiştir.
çerez niyetine izlenen filmdir. Kullanılan mizah unsurları gerçeği yansıtmaktadır.
insanların izlerkenkı amaçlarına göre değişıklik arzeden eleştri mayetinde yapılmış gayet izlenilebilitesi yüksek bir film olarak tarıhin tozlu sayfalarında yerini almışdır.
güncel Önemli Başlıklar