bugün

beyni geliştiren etmenin din olmadığını, eğitim sistemi, beslenme, kültür, yetiştirilme biçimi, metedoloji olduğunu düşünemeyen ezik dincinin sevinç ve gururla karşıladığı haber. sen imam-hatip yetiştirmeye devam et.
beyni olduğu için kafir ülkede yaşıyor zaten.
esas problem kızın islam ülkelerinde yaşamaması. her olayda karşıt görüşe çakmak zekayı geliştirmiyor.
Bizi ilgilendirmez. Müslüman da bana mı müslüman abi. Allah yolunu açık etsin hidayet versin ne yapayım. Dünyada her 7 kişiden biri müslüman iken kanada da yaşayan Arap asıllı bir kişiyi neden gurur duyarak karşılayayım.
herkes müslüman olabilir önemli olan türkiye cumhuriyeti vatandaşı olup olmadığı. ne mal adamlar var.
Kanada'da özgür, çağdaş eğitim aldığı için öyledir. Yoksa herhangi bir müslüman ülkede başlık parasına birinin kuması olacaktı. O kız müslüman diye övünme, neden müslüman bir ülkeden çıkmıyor diye üzül.
müslüman müslüman diye vurgulamayı gerek görmediğim bir konu. sonuçta dini inancı sayesinde olmadı. dinle iyi bir meslek sahibi olup para kazanmak bizim ülkeye has bir durum sonuçta karışıklık olmasın. okumaz haberi bile olmaz ama xx kromozomlu samanyolu galaksi'sinin güneş adlı yıldızın etrafında takılan dünya gezegeni sakini olan genç insan evladını tebrik ederim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar