bugün

2'ye 4 cilalı inşaat kalasıyla zbaam diye çenesine oturtup başka bir boyuta yollama isteği uyandıran çocuk.
recm edilip bir çöp konteynırına atılması gereken henüz ergen bile olamamış bir sübyandır.
fazla gıcık, tam bir ergen ve korkak çocuk.
twitter'i facebook'u bu saatlerde sallayan video. Çocuk da geleceğin kamyoncusu olmaya aday.
yeni nesilin nereye gittiğini gösteren videodur. lan biz o yaşta küfür bilmezdik, bilsek de büyüklerimizin yanında etmezdik. hatta küfür etmeyi geçtim konuşamazdık bile büyüklerimizin yanında. vay amk.

edit= çocuğun gerçekten ciddi hastalıkları varmış. küfür etmesi de o yüzdenmiş. biz de bilmeden kızdık çocuğa. allah şifasını versin.
oturuşundan kendini belli eden şımarık velet, tam bir eric cartman. ayrıca bırakın şimdi nereden öğrendi böyle küfürleri, nasıl bir anne baba bu çocuğu yetiştirdi tarzı lafları insan hayır diyebilmeli öncelikle hakkını savunabilmeli. işte bu çocuk aç kalmaz, bu çocuğun hakkı yenmez keşke bende böyle yetiştirilseydim.
Başındaki ''ergen'' kelimesini anlayamadım çocuk daha o.
güldüren video.

karışmayın lan çocuğa, hastanenizi s*ktirmeyin.
---spoiler---

kan benim damar benim.

---spoiler---

çok korkmuş çocuk.
koparmıştır beni. 20 dakika ağladım gülmekten.

ha terbiyesi bana düşmez sıçanlar düşünsün. iyi ünlü oldu ama haaa.
büyük ihtimalle ilk seçimde oyunu cehape'ye verir.
gece gece sandalyeden düşürtmüş videodur. bu hastaneyi sikecem. ahahahaha.

görsel

(bkz: eric cartman)
--spoiler--
kan bizim
damar bizim
silah bizim
şan bizim
--spoiler--
yaşıtları sözlükte ona laflar hazırlamışken o hastaneye küfür etmiş. bu arada bu bir bilgidir.
o muska, o emekli t-shirtü, o kapri, o sandalet.. ben bu çocuğa abi derim. 22 yaşındayım daha kimseye bu eric cartmen'ın türk şubesine benzeyen velet gibi posta koyamadım. çocuk değil uzun yoldan yeni dönmüş tır şoförü sanki. babasının o küfür yok demesinden küfür yelpazesinin daha da geniş oldugunu da anlayabliyoruz.

ayrıca bu küfürleri etmesinde büyük ihtimal ön ayak olan baba, amca ve dayı gibi yapımda ve yayında emeği geçen herkesin de allah bin belasını demek istiyorum. bir keke yükseliyor. tehlikenin farkında mısınız?
Muska nın verdiği kuvvetle atarlanan delüğanlı.
güldürmüştür https://vine.co/v/hA7bD79tqwZ
anne baba tarafından iyi terbiye edilmemiş çocuktur. bu çocuk özellikle baba tarafından eğitilip hizaya sokulmalıdır!
videodan çok şu yorum dikkat çekmiştir.
"Ben Öyle Konuşsam Babam Benim Götümden Kan Alır."
fake olduğunu düşünüyorum.
o değilse bile çevresindeki ağır abilerden küfürleri iyi ezberlemiş ki o yaşta biri sizin olmayan beyninizi sikiyim diyemez.
ya da kan benim damar benim. iyi ezberletilmiş.
gülüyoruz ama kimsenin sahip olmak istemediği çocuk tipi bu ergen.
serin sesler yakın zamanda bunun da düblajını yapar.
türkiye'nin eric cartman'ıdır.
Çok da yarmayan videodur. Çocuk istemiyor, küfür ediyor falan. sürü psikoloji gibi, herkes de paylaşıyor.
gece gece koparandır. Tır şöföründen hallice mübarek. Bir de eline tespih tamam *
"bu hastaneyi sikecem haa"
puhaha..

edit: o değil de çocuk bile hasta haklarını biliyor ha!