bugün

Çorum'da yeni şubesi açılmıştır meraklılarına duyurulur. özdoğanlar'ın oradaki göbeğin 50 metre aşağısında.
bir yolculuğunuz kötü geçse, diğerinin güzel geçeceği yani kendi içinde çok farklilıkları bulunan firmadır. geniş ağıyla bir çok şehire bu firmayla gitme fırsatınız vardır.
hizmetin dozunu biraz daha arttırmış adamlar. koltukların arkasındaki ekranlardan internete giriliyor ya la.
muavinleri sikecek gibi bakmayan nadir firmalardandır.

o metro yok mu? muavinden bir su iste amına koyacak gibi bakar. hele bir teşebbüs etsin onu atarım lan otobüsten aşağı.lavuklara bak. neyse yine sinirlendim ama kamil koç iyidir.
http://www.mtbtr.com/uploads/631h2.jpg

bagajlarında bisiklet de taşıyan firma.

vallahi helal olsun!
muavinlerinin bayan yolculara yavşadığı su götürmez bir gerçek olan otobüs firmasıdır.
yarınki mersin-galatasaray maçını bazı seferlerinde canlı izlenebilecek otobüs firması. seferleri ilgili bilgi haberin yorumlarında yazıyor.

http://www.facebook.com/kamilkoccom
bursa-istanbul arası bir seferinde, bagajı bir başkasına verip, ingiltere'ye gidecek yolcuyu 2 ay boyunca mağdur eden otobüs firması.
tek kısılık koltuklarıyla en rahat otobus fırması.
iki bilet alana %50 indirim kampanyasıyla seyahat etmeye zorlayan firma. tek kişi de gidiyorsanız kampanyalı koltuklardan ikisini de satın alın aynı fiyatı ödeyin, rahat rahat seyahat edin.

not: bilet fiyatları da düşmüş. umarım mayıs ayında yine %50 zamlarla karşımıza çıkmazlar.
az sonra bineceğim otübüz. lan o değil de wireless bluetooth hepsi var otübüzde. koltuk fırlatma da var mı acaba, olası bir kaza durumunda. muavin de taş gibi yalnız. bangbus tadı çıkabilir beklemek lazım.
bir yedek kamil değildir...
muhtemelen wireless çalışmayacaktır bu otobüs firmasını kullandığınızda.
istanbul-ankara bir gün arayla gidiş-dönüş yaptığım otobüs firması. en iyi otobüs firmalarından birisi. otobüs kaptanları ve hostları gerçekten düzgün ve kibar insanlardı. ikramları oldukça çeşitli ve ürünler gayet güzeldi. olumlu yönleri oldukça fazla. Fakat birkaç olumsuz tarafını belirtmekte yarar var. Öncelikle servis şoförleri kaba, tarafik kurallarına uymuyor ve cep telefonunu kulağından indirmeyenler var. yarım saatten fazla cep telefonuyla konuşur mu şoför adam! kamil koç'ta olabilir! Bazı otobüslerinde televizyon bölümü çalışmıyor. Maç yayınlı hatlarında bile digitürk yok. Digitürk'ü unutun, o sadece reklamlarında kullanılan bir özellik.
tutku + nescafe eşliğinde kendimi sınırsız müzik ziyafetine bırakacağım an, beni huzurlu hissettiren ve memleketimin habercisi yüce otobüs firması.
fiyatları tavan yaptıran firma, bursa- izmir arasını normal hat; 25 tl den 27 liraya, rahat hattıda 27 tl den 30 liraya çıkaran otobüs işletmesi. bir de normal fiyatı 30 ve 33 yazıyor, yok artık kamil yapma bunu.
Kemale ermis koc.
artık tercih etmem için pek de sebep kalmamış firmadır. cuma akşamı 23.00 istanbul-antalya arabası sağolsun mesleğinden bıkmış bir şoför tarafından kullanılmaktaydı, ve kendisi de hız limitini aşmadığı konusunda mola yerinde bizimle tartıştı.

sevgili şoför beyfendi, 30 la dönülecek virajı 90 la dönüp hala hız limitlerinde kalabilirsin, bu matematiği de bize yutturmaya çalışman artı bir özellik mi sende acaba bunu hiç düşündün mü ?

tüm gece totalde zoraki 1 saat uyumuş, ve tüm haftasonum bu bey yüzünden heba olmuştur.

velhasıl efendim, her büyümüş firma gibi kamil koç da yozlaşmıştır. o kaptanlarına uyguladığı sözde testleri de artık uygulamadıklarına eminim denebilir.
kalitesinden ödün vermeye başlamış firma. Internet sitesinden bazı zamanlarda bilet almak işkencedir. Server hata verir, kredi kartınızdan üç, dört bilet çekilir, geri iadesi için uğraşıp durursunuz. Otobüs arızaladır ama yolculuğa çıkılır, seyahatin tam ortasında yolda kalırsınız. Host gelmez, yedek host yoktur, hostsuz hostsuz seyehat edersiniz, çayı kahveyi kendiniz alırsınız ... Şimdilik bu kadar dahası da var.
koltuk sırtlarına yerleştirdikleri mini tv'lerde yer alan islami kanal ile beni bir hayli güldüren firma. yolculuk bittiğinde bildiğin müslümandım artık, öyle böyle değil...
http://tinypic.com/view.php?pic=m7dm49&s=6
vizeler sonrası memleketime giderken ilk defa tercih ettiğim ve memnun kaldığım firma.

ligtv vardı otobüste ve her koltukta masaj vardı. daha ne olsun... pamukkale'yle gidip geliyordum hep fakat artık kamil koç'çuyum.
aydından istanbula gidinceye kadar sadece bursada 15 dakika mola vererek beni açlığa mahkum eden firma bir daha tercih etmeyi düşünmüyorum ayrıca interneti de kesik yani yoktu eğer aç kalmak istiyorsanız aydından istanbula gündüz seyahat edin rejim yapmış olursunuz ha bir de tv yayının kesilmesi de cabası yaklaşık 2 saat.
dolmuş misali otobüs kiralayan firma. 3-4 kişilik gruplara kiralanıyor otobüsler ve belirli saat aralıklarında istenen otogara girdiği sürece bu otobüs, her yerden dolaşabiliyor.
2-3 yolcu için şehrin diğer tarafına gidiyor, sonraki otogara yetişebilmek için 80 değil 120 ile gidebiliyor.
artık eski kalitesinde olmadığını düşündüğüm şehrimin otobüs firması.
bursalı ve en çok tercih edilen fiyatları uygun otobüs firması..
Ünlü bir otobüs firmasıdır. Varacağınız saat en geç 09:00 diyerek 11:30 civarı sizi gideceğiniz yere bırakabilir. Tavsiyem tercih etmeyin, mağdur olmayın.