bugün

(bkz: kamil koç)
(bkz: katil koç)
Bir gün Hatay dan Adana ya gidiyorum. 3.5 saat sürecek olan yolculuğum sırasında, midem bulandı ve gerçekten çok kötü oldum. Adana otobaninda ilerlerken, muavin kardeşe "Kardeş, iyi değilim, bir servis alanında duralım" dedim.
Muavin "Abi yol üstünde servis alanı yok, Adanaya 20 dakikaya gireceğiz" dedi. Bende 20 dakika diyince tama servis alanı yoksa yapacak birşey olmadığını düşünerek zorlandım ama dayandım. Yol boyu 2 tane servis alanı geçtik adanaya 45 dakikada girdik vs. Derken ben indikten sonra kamil koç müşteri hizmetlerini aradım. "Yolcu sağlığı sizin için Adanaya erken girmekten daha mı önemsiz" falan diye anlattım durumu.
Hayır beyefendi falan dediler ama banada sonuç ile alakalı bilgi vermediler. Buda böyle bir anı ışte ama Kamil Koç un Ege ve Marmara da ki hizmet kalitesi ile Hatay tarafındaki hizmet kalitesi arasında dağlar kadar fark var.
Lanet olasıca bir firma. Otobüsler küçücük ve havasız. Muavin desen ilgisiz ve kaba. Şoförleri değişiyor bazıları iyi bazıları kasap. Pek tercih etmiyorum. iyi yorum yapanlar da var. Sanırım bizim hatlara denk gelmiyor iyi olanları.
son zamanlarda çok bozdu.