bugün

türkiyede yandın çıkan arazide yanan eve girip, türk bayrağını kurtartığı için, linç edilen azerbaycanlı itfaiyeci. anti-türkiyecilerin söylentilerine göre "meğerse şov yapıyormuş".
anti türkiyeci orospu çocuklarını sikeyim, kamil'e bir şey olmasın.

kamil dünyamalıyev kardeşimizi halkın çok büyük bir çoğunluğu bağrına bastı. soysuz bayraksız orospu çocuğu pkk sempatizanlarının ne dediği önemli değil.

kamil'i tanımayanlar için:

https://youtu.be/J6SN6HVgfmc
hdp ve malum müttefiklerini üzen azeri itfaiyeci.
Türk soydaşı bir Azerbaycan askerinin Türkiye sevdasını ve bayrak hassasiyetini kıskanıyorlar. Çünkü kendi söZde soydaşlarından böyle bir kardeşlik görmemişler. Bu yüzden en çirkin iftiraları atmaya çalışıyorlar. Bir Türk olarak kutsal bildiğim herşey üzerine yemin ederim ki benzer bir durumda ben de Azerbaycan’a yardım görevlisi olarak gitseydim ben de aynı şeyi yapardım.

Bugün PKK paçavrasıyla Erbil’e gitsinler “ez bırane” desinler Peşmerge analarını siker çünkü.
kurban olduğum kardeşim, soydaşım, canım, kanım.

kamil dünyamalıyev'in adını ben asla unutmayacağım. benim soydaşım olarak binlerce kilometre öteden gelip ateş söndürmek için canını tehlikeye atan aslan parçası. bu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içen suriyeliler ve afganlar senin kesip attığın tırnağına kurban olsunlar.
kamil'e laf edenler türk olamazlar zaten. kanında ermeni kanı olanlar onun yaptığını şov olarak görürler. kamil bir türk gencidir ve bu ülkenin de evladıdır.

azerbaycan ile türkiye'nin birbirinden hiçbir farkı yoktur. ikisi de vatanımızdır, her şeyimizdir.