bugün

zaten yeterince pahalı olan ve 3'ü 1 arada paketlerinin 35 kuruştan satıldığı kahvelere yeni bir zam gelerek halkımızca çokça tüketilen 3'ü 1 arada paketlerinin adeti 50 kuruş olmuştur.birgün milletimiz 'kahve fiyatlarındaki anormal yüksekliğin' farkına varacaktır.
kahvenin beyni uyandırıcı etkisi vardır. birileri uyanmamızı istemiyor sanırım.
Espresso bazlı kahvelerin çoğu içine süt ve su katılarak oluşturuluyor. Niye bu kadar fiyat farkı var anlamıyorum. Mesela bi shot espresso üstüne onun iki katı süt ve köpükle oluşan latte ve yine bir shot espresso üstüne bi o kadar süt+ Bol köpükle oluşan cuppucino arasında 3 ile 5₺ fark olabiliyor. Malzemenin aynı ve oranın çok az farklı olmasından kaynaklı niye bu kadar oynuyor fiyatlar bilmiyorum. Süt çok mu pahalı yani. O zaman neden filtre ve sütlü filtrenin fiyatı aynı? Bu yüzden hep en ucuzu olan misto içerim. Çünkü evde aynısını bedava içiyorum.
yeni gelinlerin kahveye olan talebi kaynaklıdır. allıycam pullıycam sunum yapıcam derken bizi yakan eylemdir.
NOT: eksileyen yeni gelindir.
Dışarda içtiğim filtre için fiyat çok demeden önce ben lezzetini düşünüyorum. içeriğinin hemen hemen tüm kahve için hiç bir tad alamadım.vo kadar para gidiyor yine de lezzet Yok.Onun yerine evde buz gibi havada tatlı mı tatlı sıcak bir kahve yapmak benim için en büyük zevk.
Kahve makinesi çok pahalı evet ama bu zevk için değer. Benim pipo ve yanında yumuşak içimlik filtre kahve.... Birde sen güzelsin.. işte bunun fiyatı paha biçilmez.
sırf kahve mi pahalı acaba? bir bardak çay bile olmuş 6 tl. şaka mı bu ya?
sturbucks özentilerinden dolayı herkesin bir kahve markası olma yolunda adım atmasından kaynaklı bir talep- fiyat artışı söz konusudur.