bugün

Enfes ve doyumsuz bir lezzetin kapılarını aralar. Böyle ince kıyım falan.. Herkesin tatması gerekendir.
(bkz: olsa da yesek).
ön yargılı olmayıp deneyenlerin kahvaltıda vazgeçilmezidir sabah sabah insana pozitif bir enerji verir. net
will smith'in i'm legend da uzun süre sakladığı kahvaltılık ürün.
ziftin pekini ye dedirten mikropluktur. mide yoklugudur. igrenctir. haramdir. gunahtir. basbakan duymasindir.

hayir niye ekSiliyorsunuzki? kendi dusuncem bu. zoruna mi gitti gardas?
isteyen istediğini yer . afiyet olsun .
"Domuz eti içerisinde Taenia solium adı verilen domuz tenyası ve Trichinella spiralis isimli yuvarlak solucan bulunabilmektedir. Bu canlılar, insana bulaştıkları zaman, sindirim sistemi içerisinde parazitik olarak yaşayarak insanı sömürebilmekte, sonunda da ciddi hastalıklara neden olabilmektedirler. "
Domuz etinin hem sağlık açısından hem de dinen yenmesine karşı görüşlü bir insanım, yiyene bir şey diyemem tabi kendi tercihidir fakat yine de böylesine riskli (hem domuz eti hem de pastırma olması) bir yiyeceği tercih edenler nerede ve nasıl yapıldığına dikkat etmeleri gerekir.
domuzda tenia solium olduğu doğrudur . Ama bulaşma etten değil yumurtasının ağız yoluyla alınmasından meydana gelir. sığırda da tenia saginata vardır . trichinella spiralis hem domuz hem de sığırda da olabilir. ve o da ağız yoluyla yumurtasının geçmesi sonucu bulaşır . konunun bu boyutu ile ele alınması yanlıştır. Not : domuz eti yemiyorum . zaten diğer eti de az yiyorum .
her gün rutin olarak açılmış provakatif başlıklardan birisidir. nedense haram olduğu bilinen hayvanı müslümanların gözüne soka soka yiyorum demek moda burda. hayır geyik, zürafa hadi onu geçtim devekuşu eti yediğini yazan yok buraya ama millet domuzları götürüyor. bi ibnelik ararım ben burda arkadaş.

devam edin domuz yemeyen müslüman yok çok şey kaçırır yok bunu yiyen chpli ateisttir. amına koyduğumun denyoları bitseniz de kurtulsak.

zorunlu tanım: kahvaltı için bir tercihtir.
Ağzının tadını bilenler için vazgeçilmezdir.
naylon komünistlerimizin her daim yaptığı şey.
malum komünizm in şartlarından biri de ateist olmak.
o yüzden herkesin gözü önünde yiyip inanmadığını ispatlamaya çalışmaktadır terörist sevdalıları.
islam ile ilişkisinin olmadığını milletin gözüne gözüne sokan kişinin kahvaltıdaki tercihi.

ulan domuzu yiyorsunuz da, yine yenmesi haram olan eşşek pastırmasını niye yemiyorsunuz, onu anlamadım ben.
trişin hastalığına davet açmaktır.genelde ince bağırsağa doğru o ufak bir kaç mm boyunda kurtçuklar geçer.burada beslenerek boyu onlarca cm'ye yaklaşır.ishal, bulantı ,kusma yanında yüksek ateş yapar.her ne kadar antibiyotik parazit tedavisi yapılsa da arada bir tekrar eder.cerrahi tedavide bağırsaklarınız açılır ve kurtlar tek tek çıkartılır.ilerleyen zamanlarda ölüme de sebebiyet verebilir.siz siz olun yemeyin yediğinize değmeyecek bir şeydir.