bugün

dünyanın en güzel sabahına göz kırpmak, perde açmaktır. Bu var ya Çapaklı gözleri mutluluk ve gülümsemeyle doldurur. Keyiften yatakta takla attırıp Çarşafı ısırtır bu jest. Bu sesin sahibini de belinden yakalayıp öpücüklere boğarak ufaktan bir teşekkür edilir.
hep duyulmak istenendir yarraktır kürrektir. * * *
o rüyanın etkisidir, daha uyanılmamıştır.
güzeldir.
Televizyonu acik unutup uyumussundur. Filmde kadin kocasini uyandiriyordur seni degil, heyecan yapma hemen.
insanın karnını daha da acıktırandır.
bir öpücükle uyanmak değildir.
her ne derse desin bi ses tarafından uyandırılınca kötü oluyorum sözlük. otur yeeeee o zaman diye karşılık verebileceğim gibi eğer uykumu aldıysam tamaaam geliyorum da diyebilirim.
Her kahvaltının nutellası gibidir. "Geliyorum canım" diyeceksin ya Öyle tatlı talı çağıracak şortunla, atletinle gidip sarıldıktan sonta masaya oturacaksın. Oh mis.
Anne sesiyle uyanmaktir.
Sevgiliymis, arkadasmis, hic gerek yok. Bir tek annem olsun 'ay bana sigisir.'
off be nerde o günler?
Benim gibi bekar sap adamlarım hayalidir.

Sabırla bekliyoruz.
Heyecanla bekliyorum.
Hayaller "kahvaltı hazır canım" dır, gerçekler "kalk, poğaça al gel" dir.
sinirimi bozar. ben ne zaman kendi isteğimle uyanirsam kahvaltı o zaman hazır olacak.
Hayaller gerçekler kırmızı şeridi yapılacak fikirdir.
Akabinde kızarmış ekmek kokusu gelmesi beklenir.
"kahvaltidan sonra cocuklari kursa birakir misin?" diye devam eder. kendisi arkadaslariyla takilacagindan "tamam" dersiniz ve ekler, "aksam gec gelecegim, kurs beste bitiyor, cocuklari sen alir misin?". tabi ki mecburen kabul edersiniz. sonra bakarsiniz ki bu epeydir boyle devam ediyor bir yerde yanlislik var diye dusunursunuz.

dusunursunuz, ve yine dusunursunuz. sonunda anlarsiniz ki o son kahvaltiyi yapmayacaktiniz.

evlenmeyin amk, mal misiniz lan.
evlenmek iyidir .siz uyanmazsanız bile hanımınız o sesle uyanır .
Ardından gelip size küçük bir öpücük verip uyandırır, üzerinde sizin gömleğiniz altında siyah tangasıyla, camdan süzülen güneş ışıkları nedeniyle adeta tanrıça gibi görünür size. Yavaşça kalkarsınız...
işte bunlar hep hayaller.
kendimi bildim bileli kurulu alarm gibi saat 7de kalktığım için duyamayacağım sesleniştir.
Ah nerede vah nerede, şöyle elinde eldiveni ve tavası ile baş ucuma gelse hadi kalk erkeğim dese.
Valla ne iyi olurdu be. Yada yatağa gelen kahvaltı mis valla nerde öyle günaydın sabahları...
Nasip olur mu ki..
Kahvaltı hazır canım.
Bunu uyandığınızda benim sesimle okuyun.

Not: sadece qıslar okusun.
mutluluk derecesi saat kaçta söylediğine bağlıdır. uykumu asla hiçbir kahvaltıya değişmem...