bugün

sadece pazarları değil haftanın her gününe yayılması gereken eylemdir.
klasik müzik dinlemek kadar keyifli olmayacaktır.
sadece pazar günleri yapabildiğim eylem. hafta içi insanda o huzur olmuyor. hafta içi bongzilla dinliyorum sabahları kahvaltıyla beraber. ya da haggard. ama hafta sonu... güzel bir kahvaltı, bolca yiyecek-içecek... jazz radio'nun uygulaması var, açıyorum; sinatra style. oy allahım.. hadi bir an önce yarın olsun. yarın sabah olsun... önümüzdeki tatil günlerinde gerçekleştirebileceğim eylem... ahhh.
şayet dinlenilecek müziği icra eden piyano, bass ve davuldan müteşekkil bir trio ise tadından kahvaltı yenmez. ancak hiç kimsenin sabah sabah bir bigband eşliğinde kahvaltı yapmak isteyeceğini sanmam. yoksa o trompet sesleri sabah sabah açılmamış beyni titretip dalgalarını bozacaktır * tercihe göre trionun muhteviyatında değişiklikler yapılabilir.

ayrıca bu konsepte uygun olarak yayınlanmış bir albüm için (bkz: kahvaltıda caz)
(bkz: ben entelim) demenin alternatif yolları

ama şu sıra sözlükçek opera dinliyoruz.modaya uyunuz lütfen.kıps.

edit: eksici gel gı korkma beraber dinleriz opera. bana baya opera atan oldu repertuvarım geniş.
insan gibi insandır, öpülüp başa konması gerekir.
Tyga dinlemek kadar keyifli olmayan bir olay
Bir klasik müzik dinlemek değildir. Ama hafif trio lar eşliğinde uyanmak keyifli olmalı. Deneyeceğim eylem, hoş gözüktü gözüme. *
Altenatifi olarak kahvaltı dinlerken saz dinlemek olabilmektedir.
Geceden açık kalan müziğin sabah da size eşlik etmesidir.
güncel Önemli Başlıklar