bugün

kolamı mısırımı aldım yanıma da yengenizi oturttum güle güle izledik. güzel bir filmdi.
botlara ne gerek vardı, zaten filmi izleyen buraya yorumu çakacaktı. izleyesim kaçtı resmen.
3 tane adamın sıfırdan, ellerinde hiç bir şey yokken, bence inanılmaz bir başarı hikayesi yazarak çektikleri film. film iyidir kötüdür bilmem ama vine videoları çekip, sonra youtube'da fenomen olup bir de bu süreci film çekerek devam ettirmek en azından bir taktiri hak ediyor. Hayatında hiç bir yaratıcılık ibaresi göstermemiş yurdum insanının da bu işe burun kıvırmasını hiç anlayabilmiş değilim.
Ulan siz değil miydiniz recep ivedik gibi sikko bir filme gişe rekorları kırdırıp adama aynı filmden 5 tane daha çekmesi için cesaret veren izleyici kitlesi. şimdi hangi sanat/sinema bilginize güvenip 3 tane pırıl pırıl gencin hayatlarını koyduğu filme burun kıvırıyorsunuz?
Film güzel, komik, destek verilmesi gerekir bence. gidin görün boşuna vakit harcamış olmazsınız.
Yıllar sonra metin akpınar ın rol aldığı sinema filmi. Absürt komik filmler vardırya buda onlara benziyor. Kız istemeye bi biskirem versem extra ile gitmek gerisini artık hayel edin.
ulan cem yılmaz'ın yaptığı her işe burun kıvıran, filmlerinin fragmanını izleyip yeren tipler varken bu kodumun filminin övülmesi gerçek olabilir mi?
Uludağ sözlüğe reklam için sağlam para vermiş olan film.
film gerçekten bir harika. inanılmaz vakit geçirdik. bilet parasının hakkını sonuna kadar veren böyle bir komedi filmi vizyona her zaman girmez. kaçırmayın.
Bence bu sözlükteki yazarlar o kadar da salak değil. Parayla entry girip güldürmeyin kendinizi. Film nasıldır bilmiyorum. Gitmeyeceğim de ama bu bot olayı hiç olmamış. Yemedik yani.
bu filme giden ve güzel diyen net sinemadan sanattan anlamıyordur. Türkiye'nin Dünya arenasındaki durumunun neden böyle olduğunun kanıtıdır.
(bkz: reklam için kiralık entry)

Not: iban no özel mesajla verilecektir.

Ekmeğinin peşinde olanların filmi.
cumali ceber'den sonra bir başka aptal turnusolu film.
vasat sözlük trolleri bile bu at kafalarından daha komiktir.
hayatimda gordugum en kotu pr calismasina kurban gitmis cop. sikseler gidip izlemem artik o derece.
Youtuberların elinden çıkan tüm diğer filmler gibi olan, yarrak gibi yapım.

(bkz: Türklerin film çekmesi yasaklansın)
görsel
görsel

Fotoğraf çekmek, görmek için birbirinizi sikmediğiniz kalmış!

Ulan bu herifler kim? Neden bu kadar prim aldılar? Neden bu kadar ünlendiler? Neden bunlara prim verdiniz? Vasıfları, vizyonları, yetenekleri nedir? Diye sormaktan kendimi alamadığım filmdir. Hepsinden teker teker nefret ediyorum. enes baturdur, halil söyletmezdir hepsinden tiksiniyorum. Onları bu seviyeye getirenlerden de tiksiniyorum. Eminim bu ülkede sizler olmasanız seviye toparlanır. Popüler kültür sıçmığısınız.

Orhan gencebayın, ferdi tayfurun, neşet ertaşın, cem karacanın, barış mançonun, zeki mürenin, müslüm gürsesin vs üst seviyeye getirdiği türk müziklerini koray avcı, aleyna tilki, tuğçe kandemir, alper erözer gibi isimlere prim verdiğiniz için kaybettik. Evet koray avcı da listeye dahil. Meydanlara çıktı kendisini acındırdı siz de toplandınız prim verdiniz. O videolar belki sosyal medyadan silinmiştir ama hafızalarımdan silinmedi!

Şimdi bakıyorum da sıra türk sinemasını sikmeye gelmiş. Binbir emek ile, binbir hizmet ile kemal sunal, adile naşit, ali şen, şener şen, halit akçatepe, metin akpınar, fatma girik, tarık akan, türkan şoray, zeki alasya, ayşen gruda, belgin doruk, cüneyt arkın, filiz akın, husi kentmen, hülya koçyiğit, kadir inanır, münir özkul ve aklıma gelmeyen nice “sanatçı”nın üst mevkilere getirilmiş türk sinemasından bahsediyorum. Hani o izledikçe izleyesimiz gelen. Peki kimler sikiyor, kafalar denilen insanlar, enes batur, halil söyletmez ve benzerleri.

Üzgünüm. Sizler prim vermeye devam edin boş insalara. Böyle devam. Hepinizden tiksiniyorum.
hakkaten kim izliyor lan bu filmleri? torrentini indirmeye bile degmez. ama bazi herifler para verip seyrediyor. ilginc.
17 gün önce 4-5 saatte 100 kişinin övdügü, günlerdir hakkinda tek kişinin görüş bildirmediği film.
Bu akşam izledim filmi. Para tuzağı. izleyene kattığı hiçbir şey yok.
Kafalar karışık
Dolandı canıma bir sarmaşık
Ya başıma bela olacak
Ya da ömür boyu aşık.
Filmi keşke yapmasalarmış kendilerini yormuşlar. Birde film izlensin diye araya birkaç tane tanıdık kaliteli oyuncu almışlar. Lan bari o oyunculara yapmasaydınız bu kötülüğü.ewed
Çok güzel film,çok harika evet.
bu adamlar muhtemelen 'türkiye mal dolu amq ne yapsak izlenir' diye düşünmüşler.
Film aşırı dandik de sözlükte suç şebekesi kurmuş bot hesapları göstermiştir. Filmi öven her yazar thodexi de övmüş. Şikâyet ettim ama hepsine vakit yetmedi.
sadece kötü film diyebileceğim yapım.
Youtuber lar film yapınca böyle oluyor demek.