bugün

müslüman akp li değil dürüst olmalı en başta.
Vatan haini köpeği destekleyen vatan haini köpeğin sağa sola vatan haini köpek damgası vurduğu durum.
Dedeciğim türbanlı bacımızın üstüne işeyen ibaresini eklemeyi unutmuşsun.
Lütfen ama.
Kuşkusuz kafasıkopukus dedemizin imtihanı da kafasıdır. Bir mübarekten Rivayetle kafası o kadar dolu ve ağırdı ki onu kopardı ve attı. Nicki de buradan geliyor.
müslüman önce adam olmalı

hırsızın rüşvetçinin peşinden koşan

müslüman falan değil

olsa olsa

menfaatı için maskaralık yapan

şarlatan herifin tekidir.
karadenizli ve kel ise akp li olmalıdır.
geldikleri gibi gitmediler
kimi itini bıraktı, kimi bitini
kimi de piçini bıraktı
yoksa bu kadar şerefsizin
bizden olması mümkün değil

üstad neyzen tevfik.
daha önce şurada yazmıştım;
(bkz: #43661547)

bugün cebine çay hasadından üç kuruş para giriyorsa bunu kadir mısır püskülü itine değil, ulu önder mareşal gazi mustafa kemal atatürk'e borçludur.

buna karşılık hala kadir mısır püskülünün saçmalıklarını paylaşmak alenen nankörlüktür...
siyasal islamın en iğrenç yönlerinden biri kendi yaptıklarını başkalarında gördüklerinde topa tutarlar.
aynı ağızdan hem allah kitap peygamber kelimeleri hemde "bana hakaret edenlerin anasını,avradını,gelmişini,geçmişini sikeyim. amına koduğumun evlatları sizi. ulan yazılanı bile anlamıyorsunuz. ne kadar orospu evladı varsa bana debelleş oluyor. ecdadını siktiğimin pezevenkleri yahu hakikaten ne kadar amına konacak adam varmış" gibi kelimeler çıkanlarla aynı saflarda yer almamak alemlerin rabbinin takdirini kazanabilmeye bir adım daha yaklaşmaktır. o yüzden hiçbir müslüman hırsızlarla, yolsuzlarla, ahlaksızlarla, kul hakkı yiyen/yedirenler ve insanların ailelerine en iğrenç küfürleri edenlerle aynı yolda yürümemeli..
Yaşının insanı olmayı öğreneceğine fanatik olursa böyle olur.
Yüz verdik halıya sıçtı.
Senin küfrünü hap niyetine yuttururum sana sayın kafa. Haddini bil azıcık.
Çayına tükürdüğüm.
Direk şikayet etmek gerek devlet uğraşsın bununla.
Çok rezil bir adamsın lan sen yobaz.
Sen ve senin gibiler sayesinde insanlar islamı terk ediyor.
Devam edin devam.
--spoiler--
aylık olağan analarını bana siktirme saldırıları başladı.
--spoiler--

Sen elalemin anasına göz koymuşken dikkat ette elalemin babası yedi sülaleni badelemesin.
Hoş, sizin için zevk aslında badelenmek ama.