bugün

amasya'da sert bir kavgaya tutuşup kafa tokuşturan iki koç vefat etmiş. *
olayın bir de canlı görgü tanığı var, tavuk.

Kafa var ama içinde beyin yok.
Çok üzüntü verici. inşallah çok acı çekmeden ölmüşlerdir.
Ölümüne kapışıldığını tahmin edebileceğimiz olay. Fakat, koçlar daha genç oldukları için, tecrübesizce, başaramayacakları kadar sert bir tokuşmaya (düello) kalkışmış da olabilirler. Kaza da olabilir yani. Hayvanların da cahili ya da salağı(geri zekalısı) olabiliyor.
soldaki tavuğun ne yapıyor lan bu mallar bakışları arasında telef olmuşlar.
Cem karaca'nın da dediği gibi; nice koç yiğitler yere serilir, ölen ölür kalan sağlar bizimdir.
(bkz: değer miydi)
görüntülerde bir tavuk gözüküyor kaçıyor. işte o tavuk gibi olun, koçlar gibi olmayın. korkak tavuk uzun yaşar. unutmayın.
(bkz: Darwinizm)
(bkz: doğal seçilim)

Arkadaşlar, evrimsel olarak aptal ve işe yaramaz koyunların üreyip böyle hastalıklı, hasarlı ve genlerin hayatta kalmaması için öyle ya da böyle doğa ana bunları eliyor. işte bu da onlardan biri.

Ölmüşse koyun sahibi kessin kavurma yapsın. Umarım dini hassasiyetleri yoktur kilolarca et çöp olmasın.
(bkz: concussion)
Yorumları okudum.
Bu iki yiğidin erkeklik gösterisidir. Bu uğurda ölmek ve öldürmek var. Siz ne anlarsınız cengaverlikten.
Bu aslan parçalarından biri hayatta kalsaydı bir sürü dişi koyunu olacaktı.
Erkeklik böyle Bir şey. Bu ruha sahip olmayanlar etek giyip, götünü siktirsin.
(bkz: koç)

Kendimden biliyorum yaparız böyle mallıklar ama sahibi geri zekalı olabilir çiftleşme zamanı iki koç a o kadar geniş alan bırakılmaz.
tavuk: benim için böyle kapışan iki horoz olmadı deyip üzülmediyse ne olayım..

bu kızların kafası da hep böyle çalışıyor zaten.

kesin çirkin bir koyun için birbirlerine girdiler ve hakkın rahmetine kavuştular. allah rahmet eylesin. üzücü.