bugün

almazsanız ayıp edersiniz. kıyafet odası falan da olmalı içinde ama.
alırım tabiiki neden almim.
almim ne lan ergen gibi düzgün yaz.
True her şeyi yaparım diyen siyasetçiler gibi. Hı hı yaparsın
geyik yok hamfendi ciddi bir konu konuşuyoruz şurada.
rapunzel olursa alırım.
Kıskanç kezolar ya. Bik bik sen üzülme
True'nin bu sefer kahvemi ağzımdan püskürtmeme neden olduğu başlık.
karşılığında ne alacağıma bağlıdır. o da bana işe gidip gelirken kullanayım diye bir jet uçak falan hediye ediyorsa bittabiki alırım. almadan vermek allaha mahsus arkadaşım..

şato isteyen kadında böyle ne bileyim düşes falandır diye diyorum. bağcılarda bubasının evinde kirada oturup evlenirken şato falan istenmez sanki.
Isınmıyor aq.
Istemezdim.

2 göz oda olsun, huzurum olsun.
şimdi doğalgaz parasını o düşünsün.
Kadınına şato almayan adam da ne bileyim:/

Günümüz ekonomik şartlar göz önüne alınınca başı sokacak ev alması kâfi olan erkektir. Lütfen erkeklere çok yuklenmeyelim.
Almam çünkü zaten var. 140 m2 ist.göztepe'de.
3 tane de çekmeköy'de var onları saymadım bak.
Haa1 de Maltepe sahilde var salon salomonje.

Çiftehavuzlar'da da tukan.

Miras değil alın teri. Hepsi Son 20 senede hahaha.
sırf şato için illa birini bulman gerekmiyor. aşağıdaki şatonun tapusu bana aittir. orada kalmıyorum. gidip istediğin kadar kalabilirsin. öncesinde siyah bir bahçe kapısı olacak. açılır açılmaz içeri dal. seni güzel karşılayacaklardır.

görsel

kendisinden haber alamazsanız bilin ki güzel ağırlanıyordur. aramayınız. hem biz de biraz rahat ederiz.
Raylı sistem ve perde kolon olacaksa alırım.
şatonun lafı mı olur, daha ötesi olan Chateaubriand (Şatobiryan) bile alırım.
Önce kendi kıçımıza bir don alalim, şatoyu da bir ara alırız. Sorunun cevabıdır.
Şatoma bir sürü kadın alırım . Mazallah kadınıma şato alırım , kadınım şatosuna adam alır falan bunlar hep ihtimal .
bekar evimdeki bütün beyaz eşyaları yeniledim.bence kafi.
9 kilo çamaşır makinesi fiyatından haberiniz yok.
-Şahin abi, kadınına şato alır mısın abi?
-Amına bile korum.
evlenmek için zaman mekan zemin nabız yoklayan evde kalmış kezoların yeni olta atma söylemlerinden biridir. şatoyu geçtim oturduğunuz eve kira vermeyin yeterli.
almasına alırım da şatoyu bok götürür.
Şato alacak gücüm olsa içini kadınla doldurup bağımsızlığımı ilan ederim bagımsız zapetra devleti.
Hasta mısınız lan günlerdir aynı anlamsız başlık.
görsel