bugün

ilişkiye başlamak için, erkek tırmalar, takla atar gibi önermeyle büyüyor bizim kadınlar. Bu yüzden, erkekleri süründürmek, görmezlikten gelmek onun için bir başarı olacağını sanıyor. Bu olayın olma ihtimali az. Ayrıca, olursa da bir istisna olur. Kadın-erkek eşitliği diye yırtınan feminist birisi bile, bu konuda erkeği üstün görmek ister. Kendi ironilerini anlayamayacak kadar, kendi dünyalarında yaşayanlar çok. Bu mantığı da, ancak azimli ve mantıklı erkekler değiştirebilir. Apaçi tipler oldukça da bu değişmeyecek. Sonra türk erkekleri neden rus,alman vs. diğer kadınlarla ilgilenir diye merak ediyorlar. Soruyu siz cevaplayın hanımlar. Evde kalıp, evlenmek için çıldırınca anca bu gerçeği kavrayabiliyorsunuz. Sonra da erkek odun diye şikayet edersiniz.
Kadın erkek eşitliğine gerçekten inanan kadındır.
erkek pısırığın tekidir kendine güveni yoktur. kadın da daha fazla katlanamaz ve söyler.
kadın teklif etmez ettirir kadınlık böyle ince bir çizgidir erkek ettim sanır .
lisede öğrenciler arasında bir söylenti olan ve üniversitede gerçekleşeceğine inanılan olay. (bkz: üniversitede kızlar teklif ediyomuş olum)
Benim sebeplerim, "1 yıl bakıştık artık neden teklif etmiyor ben edecem lan yeter" dedim ve etmekten çok sevdiğimi söyledim
olumsuz.... neden bakıyodun o zaman lan diyede soramadım. soraydım keşke..
eskişehirde karşılaşabileceğimiz bir durum. *
(bkz: haydi erkekler eskişehire)
Erkegin benim gibi cok yakisikli olmasi...
adonis, abdominal, biseps ve triseps olabilir.
Erkek dilsiz, düşüncesiz, beyinsiz bir şeyse doğal karşılanabilir. Herşeyi erkekten beklemeyen mizaca sahip bir kadın da olabilir.

(bkz: Olabilir)
hoşlanmıştır,sevmiştir, erkek tarafından hamle gelemiyordur ya da gelmiyordur, kızımız devreye girer, doğaldır olabilir başıma geldi gayet de güzeldi.
Adonis & baklava.
(bkz: kıyamette kızlar teklif ediyormuş)
erkek nüfüsunun iyice azalmasıyla yaygınlaşacak olan durum. ayrıca kıyamet alametidir de.
olay Türkiye de ceryan ettiyse işin içinde bi bit yeniği oldugu fikrini uyandıran olay. amacın büyük ihtimalle başka bir erkeği kıskandırmak olması.
(bkz: çıkma teklif etmek)
(bkz: ana sınıfı 23 nisan korosu)
yalnızlıktır. tehdit altında olmasından dolayı kendisini koruyabilecek bir erkeğe ihtiyaçtan kaynaklanabilir.
kadının türk olmaması.
özel bir sebep gerekmez. erkeği beğenir ve çıkmak ister ve gider söyler. gayet doğaldır.
(bkz: çok yalnızım lan)
kadinin etrafinda pek arkadasi olmamasi.
erkek olan kişinin, hoşlandığı halde yakınlaşmak adına hiçbir şey yapmaması.
En büyük sebep aşktır.
kaçan kovalanır felsefesi.
abazan kız olmasıdır.