bugün

kızılderili yerlinin amerikalı beyazdan özür dilmesi gibi.
hem, özür dilemek erkeğe yakışan bir erdem.
eğer gerçekten haksızsa özür dileyerek erdem göstermesidir.
özür dilemenin cinsiyeti yoktur. haksız olan taraf kimse o özür dilemeli. tanım: gayet doğal bir durumdur.
haksız ise normal olan olaydır.
erkeğin maharetli olduğunun göstergesidir. lan 2 yıldır çıkarım bu kızla, ne zaman ağzını burnunu dağıtmak için evine gitsem kendimi kızın gözyaşlarını silerken özür diler halde buluyorum. çok mu iyi bir insanım ne sözlük. ölünce türbemi de yaparlar mı acaba.
neden abartıldığını anlayamadığım normal bir eylem. bir hata yapılmış özür dileniyor işte cinsiyeti var mı ki bunun? örnek diyalog :
-saatimi bulamıyorum , sen gördün mü mine?
-şeyy ben...
-noldu aşkım?
-şeyy ben onu düşürdüm, camı kırıldı; özür dilerim, dikkatsizlik işte.
- ne önemi var canım? yeni cam taktırırız. bir saaat alt tarafı senden kıymetli mi?
-ımmooah mmmuck muck, canım benim.
hatasını anlayan özür diler. erkek ya da kadın değil.
işte o erkeğe acınır.
erkeğin kadından özür dilemesi kadar normal bir durumdur.kompleksli olmamasının yanı sıra özür dileme özürlüsü olmayan kadındır.
özür dilemeninde mi cinsiyeti çıktı. bir insan haksızsa özür dilemek erdemlik olur. abartılacak birşey yok yani bayandır diye haklılık payı hep onda mı olacak e nerde o zaman hata insanlara mahsustur kelimesi.
erkeğin gururunun okşandığı andır. Her Erkek yaşamalı
Bir kadının büyüklüğünü gösterir. Her şeyi erkekten beklememek lazım lafının en güzel örneği.
kadının hatalı olduğunu farketmesidir.
gerçek bir kadındır o müthiş insan. pek bulunmaz etrafta.
Doğal bir şeydir.
Özür hatalı olma sonucu bi nevi af dilemedir.
Haksız olan kadınsa çatır çatır özür dilemeli, gerektiğinde yalvarmalı da.