bugün

ınsanı farklı dunyalara goturen zevkdır.
(bkz: sadizm), (bkz: narsisizm), (bkz: sosyopati)
Gel bizde seni dövelim
Ne de olsa orospu çocuğu dövmek çok daha iyidir denilesi entry.
Kadın da mazoşist ise mesut olacak çiftlerdir.
orgazmdan bi tık aşağı işemekten bi tık üsttedir. hele iri yarı beyaz tenliyse oooh deymeyin keyfime. beyaz tenli olması ayrıca önemli, vurduğun yeri göreceksin abi. reaksiyon verecek.
aşağılıktır. vururken anneni düşün sadece bunun için bile vicdan azabı çekmene neden olması gereken davranış.
Annesi dövülünce babasına büyük kin beslerler böyleleri. Ne olursa olsun insanlık değil bu.
bir psikolojik vaka olarak; "dikkat çekmek için orospu çocuğu taklidi yapmak."
önemli olan kadına da o zevki yaşatmak. ne kadar kadınlar şiddete karşı olsalar( abartısız olacak ama) da şiddet hoştur, ben döverken güldürüyorum, güldürürken dövüyorum. sorun olmuyor.
iğrenç bir duygudur.

ayrıca, şeytan diyor al capsi, götür polise, suç işlemeye teşvikden şikayet et.
havanda sarımsak döver gibi kadın döven bir .....* beyanı.
ayrıca islamda kadına şiddetin vebali büyüktür. allah tan damı korkmazsınız?
hayırlı bir iş yaptığı için alınıyor olabilir.

(bkz: kadın dövmek ibadettir)
Anan sana hamileyken baban baya dövmüs olmalı koçero dedirten yazar söylemi.
olmayan zevktir. yapmayın evladim yapmayın çocuğum.

kadınlar güldür, çiçahtır.
Trollemeninde bir adabı var çocum.
çoğu zaman alınan zevktir.
zenginlerin baya tatığı bir zevktir. evet.
aklıma behzat ç'nin kadına şiddet uygulayan adamı harunun dövmesini getirmiştir.
kadına el kaldıran erkek namerttir. şerefsizdir. zevk aldığını iddia edense sadisttir.
çok vicdansızca geliyor bana, çakal ama savunmasız oluyorlar. insanları aptal yerine koyarken bile savunmasızlar.

en iyisi çekip gitmek kendi karakteriyle onu yalnız bırakmaktır, belki utanır belki hatasını anlar diye bile çaba harcamadan çekip gitmek.

umursamamak gerekir vurmaktansa çünkü vurdukça barbar olan sen olacaksın ayrıca konuşarak bir şeyleri anlatamadığın kişiye vurup ne anlatacaksın?

bence vicdansızca ve gereksizcedir bir kadına vurmak eğer o konuma geliyorsanız çekip gidin bir daha yüzüne bile bakmayın yeter.
insanlık yoksunu yaratıkların kendini üstün hissettiği eylem sonucunda hissettiği yaratık duygusudur. Geberin.
Ben Kıyamam sevmek öpmek oksamak sarılmak varken yapamam. Kadın benim için çok önemli.
Öyle kadınlar bilirim ki erkek olsa ilk döveceğim kadınlar. Ama gel gör ki kadın işte dövemiyorum sinirden dişlerimi yiyor dilimi ikiye katlayıp dilimi ısırıyorum.
Hayatım boyunca kendimden güçsüz bir varlığa erkek yada kız farketmez vurmadım. Nedeniyse allah beni böyle yarattı onu benden daha güçsüz yarattı diyelim benim sınavım olur göstereceğim sabır kimse kendinden daha aciz birisine zulm etmemelidir.
kadın içten pazarlıklı ve zeki bir varlıktır.tahamül sınırlarının aşılması durumunda kevaşe bir karşı cins neden dövülmesin ki?hani cinsiyet eşitliğine dem vuruyorduk?bende bir bireyim oda bir birey.kadınlar erkeklerden fiziksel olarak güçlü olsalardı örümcekler gibi neslimizi tüketmekten çekinmezlerdi.