bugün

sevgili yazar arkadaşlarım. Şimdi hemen bir kısım kadın çıkıp da, hayır yok öyle bir şey demesin. kadınları koruma derneğinden email almak falan da hiç istemiyorum.

Ama bu bir gerçektir arkadaşlar. Nasıl kediler mart ayında azıyorsa, kadınlar da öküze tapıyor. Elinde bok gibi parası olan, ama kişilikten karakterden nasibini almamış g.toğlanlarının peşinde binlerce kadın var evet.

Hadi onu geçtim, bunlar olmadığı halde pek çok kadın, "erkek dediğin biraz sert olacak, maço olacak" demiyor mu? kim inkar edebilir? kibarca beraber yürümeyip, kolundan öküzlemesine çekiştiren erkeğinin bokunu yiyen de neticede bu tip bir kadın değil mi?

Nolur biri bana mantıklı bir açıklama yapsın, siz kibar erkekler şöyle böyle desin, siz orta gelirli erkeklerin parası benim victoria secret marka donumu almaya yetmez desin ama yeter ki bir şey desin. Acı gerçeği yüzüme vursun da nasıl yapıyorsa yapsın. Ama kendini de kabullensin, desin ki, evet ben de öküze tapıyorum. hem de paralı bir öküze.

edit: özellikle "türk kadınlarının öküze tapması" diye açmadım başlığı. Irk ayrımı olmaksızın çoğunluğunda böyle.
bazı öküzlerin tapılacak kadar yüreği olduğundanda olabilir...

örneğin,
polat alemdar gibi nekadar şiddete meyilli olsada böle erkeklerin bir yüreğinin olması eşine sahip çıkması gibi bir durumdur.

bazı patron zengin olup yada kibar kadın ruhundan anlar gibi görünen piç karakterli adamlarında yüreğinin olmaması ve uçkuruyla beyninin bağlatılı olarak çalışmasıyla her güzel kadına atlamasıyla itici bulunmaları nedeniyle kadınlar tarafından tercih edilmezler

armudun iyisini ayılar yer sözüylede açıklanabilir*~
(bkz: budist) kadınlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar