bugün

valla karistirmiyodum bi arkadas bakip cikacaktim cevabiyla sonrasindaki vidi vidilari duymaktan kurtulabileceginiz uyari.
devlet sırrı gibi saklarlar hep. hep insanı cezbediyor ne var lan onun içinde.
aranan seyin, kat'i suretle bulunamayacagi icin; bir ped gelir eline, rezil olursun.
istersen karıştır orkid çıkıyo, o koca çantadan,
çantalar pedleri taşımak için icat edilmiştir, biliyor musunuz ?
görsel
Gizledigi birseyler yoksa karistirilir. Sorun olmamali.
Kimsenin çantası izinsiz karıştırılmaz ondan fark etmez.
doğru önerme. zira o çantadan çorap ve fön makinesi gördüğümden beri hiç merak etmem içindekileri.
karıştıranın kim olduğuna bağlı olan önerme.
oysa ki kadın çantası karıştırmak kadar zevkli bir şey yok şu dünyada...
aman elime fırsat geçmesin... bayılıyorum.

Bir bu bir de makyaj çantası karıstırmak.
kaybolmamamız için olabilir, zira içinde bir ben yokum o çantanın, nuhun gemisi gibi.
Kadının çantasını zaten karıştırmam da bunu söyleyen kadını ters yatırıp düz sikerim.

Erkeğin cüzdanı aç parasını bile al, sonra kadının çantası karıştırılmaz. Siktir zilli seni.
zaten dokunmayız. ulan kız bi boşaltmaya başlıyor çantayı tüm cephane mühimmat orda en az 15 molotofluk malzeme ve çok sayıda sargı bezi çıkar.
ayrıca kapkaçcılar büyük ihtimalle terörist sırf molotof yapmak için çalıyorlar bu çantaları.
Her an elinize tampon-ped falan gelebilir. Onun dışında cımbız, makyaj malzemesi, iğne iplik seti, yara bandı, sargı bezi, tentirdüyot, alet edevat, belki dildo, belki de parfüm gelebilir. Kiminin çantası bir ilk yardım çantası, kiminki bir seks shop olabilir. Ben arkadaşımın çantasında kabartma tozu buldum ya. Beklenir yani kadın çünkü.

Tanım. içinde bulunanlar yüzünden çantasının karıştırılmasından hoşlanmayan kadın atasözü.
karıştırılmaz ama bi kızın çantasında ıslak mendil yoksa o kız kız değildir gençler evet gerçekten değildir ıslak mendilsiz kızmı olur lan.
güncel Önemli Başlıklar