bugün

kadınların trafikten women edilmesi lazım.

not: eksilemeyin döverim. espri yaptık şurada. vatan hainleri! *
gereklidir, kadınların bir de araba kullanınca kendini ilah sanmasını bitirecek eylemdir.
kendini ıspatlamaya çalışan bazı kişiler açısından gereklidir efendim.

kendinden iyi kadın sürücüyü gören bazı zavallılar onunla yarışacağım diye çeşitli kazalara sebep olmaktadırlar.
kadınlar olmasa onlar bu kendini ıspatlamaya çalışan adamcıklar da zarara uğramayacaktır. veya bunlar kaskolarını ihmal etmeden böyle bir yarışa girişsinler efendim sonra uğraştırıyorlar.
mikro faşizme bir örnektir efendim.
(bkz: vaka i hayriye)
(bkz: hay karılar siksin sizi)

tanım : kadınların trafikten men edilmenisi arzulayan ütopik yazar söylemi.
sik kadar otomatik poloyu park sensörüne rağmen park edememelerine yaptığım şahitlik nedeni ile çoluk çocuğun selameti bakımından zaman zaman benim de aklıma üşüşen düşünce.
http://www.milliyet.com.t...oke-oldu--gundem-1935570/
bu abimiz trafikteyken gerçekleşmesi haksızlık olan eylemdir. (bkz: (vid #123579))
ya hadi bu entryde salak saçma insanla muhatap olmayayım diyorum da neyse amınıza koyim arkadaşlar.
eteğe ona buna karışmanız bitti şimdi trafikten men mi etmek istiyorsunuz? donunuzun içindekini avuçlayınız...
bir kere başımıza ne geldiyse sizin yüzünüzden geldi.
ikinci sınıf insan muamelesi görmek ve daha fazlaları sizin yüzünüzden olduğu gibi bu da sizin yüzünüzden.
ulan manyak herif, götoş herif. sen kamyonsun, sen sollama şeridinden ben olan sağdaki aracı ne ananın amına sıkıştırıyon?

sonra trafiktesin lamba yanar, korna çalarsın gitsin diye anasının amcası olmuş zaten trafik, arabadan inip beni dövmeye gelen sensin.

azami hız sınırını geçmemem gereken yerde sellektör yapıyon, vitesi götüne sokayım radar var n'apayım?

ulan amın oğlu sigara içiyosun, bunu benim camımdan içeri atıyorsun, korkuyorum panik yapıyorum diye niye beni suçluyon?

araba sürerken telefonla konuşan sensin, makas atma uğruna( hava atma uğruna) arabanın götünden vuran sensin, panik yaptırıp kazaya sebebiyet veren sensin, trafik kurallarını bilmeyip trafiğe çıkan sensin ee götünün kılı yakayım suçlu niye benim?

ben niye men oluyorum trafikten, ya allahasen siktirin gidin. başımıza ne geliyorsa hep sizden ötürü, ulan bi' adam yüzünden başımıza olmadık şeyler geliyor.

allah seni nasıl affetti adem be, niye bu kadar üredin? niye bu kadar hırboyu bir arada görmemize sebep oldun?

istisnalar olabilir. bir şey demem diyeceğim ama diyorum. hepinizin çükü kopsun.