bugün

çevreye kokularını bırakıp potansiyel yalaka erkeklere "beni seç, beni seç, bak ben onlar gibi değilim ihihihi" diyen vasatlardır. "ıyyy kezoya bak ya uzun boylu erkek istiyor ihihihi" diye diye gezerler etrafta. kendileri cüceyle evlenecektir çünkü.
Kucuk pipili vasatlardir.
eşitliği sağlayamayan tercihlerdir. misal 30 erkek ile 30 kadının olduğu bir grup düşünün bu grubun erkeklerinden sadece 5'i uzun boylu, yakışıklı, zengin olsun 30 kadının en az 15'i bunların peşinde koşar. hatta bu 5 erkek harem kurmak isterlerse bu kadınlar o hareme seve seve katılırlar. evlilik kurumu gibi ataerkil sistemin enstrümanları kadınları baskılayıp her erkeğin kadına ulaşmasını sağlamak yani eşitliği sağlamak için ortaya çıkmışlardır.

ama şimdi ise ekonomik ve cinsel özgürlüğünü kazanan bir kadın asla alttaki adama bakmaz, sokakta yaşıyor gücüm var şununla evleneyim falan demez. erkek öyle değil, işi bulunca kendisinden alttaki işsiz bir kadınla evlenebilir. ama kadınlar böyle değildir, kendisiyle eşit veya kendisinden üstte maddi gücü, yakışıklılığı olan erkeklerin peşindedirler. lakin böyle erkek grubu da sayı olarak azdır ve genellikle bu arkadaşlar da öyle kolay kolay sadakat göstermez ve kullanıp atar kadınları. kadınların şu gerçeği bilmesi şart: istediğiniz özellikteki erkek sayısı az ve çoğunuz bu adamlarla evlenemeyeceksiniz, bunlarla yatabilirsiniz ama evlenemeyeceksiniz. alttaki erkeğe de çoğunuz bakmayacağınız için bekar olarak öleceksiniz. bir grup alttaki erkekte bekar olarak ölecek yükselemezse.

yani kısaca etrafta çoğalan kedi annelerinin çoğu istediği azınlıktaki adamı elde edememiş, alttakine ise bakmayan tipler.