bugün

28 yaşındayım hep 20 ve altı talibim çıkıyo. Haklılık payı var kısmen.
çocuk büyütmekten bıktık da ondan amk. mümkünse büyüyüp gelin.
(bkz: küçük esnafı öldürdünüz)
Yok lan öyle bir şey. Şaka şaka am üstünde göt sikiyoz.
okul mokul derken otuzunda gittim askere...daha fazla sallayamadım neyse.

ben o kadar boş konuşan insanı bir arada görmedim. bildiğin boş lan... kendilerine desen kabul etmezler görmezler fark etmezler çünkü.

babam da o yaşlarda bana derdi "eşşoğleşek konuştuğun şeyler incir çekirdeğini doldurmaz" diye, anlamazdım.

3 arkadaşım vardı... 2si polis, bir diğeri 27... bu dört kişi kendi aramızda iyi anlaşırdık bi.

o dönem anladım ulan hatun milletinin bu olgun erkek mevzusu buradan kaynaklanıyormuş diye.
yani var öyle bir şey.

ancak şu an düşününce... anlamadığım şu;

hadi ben bunu 10 yaş farkla o yaştaki insanları görünce yakalayabildim de...
ulan bu hatun kısmı o "boş" konuşmayı, olgun olup olmayı nasıl görüyor akranlarıyla aynı yaşlardayken walla bak buna hiç aklım basmıyor.
Aynen, sadece hoşlantı ama. Aslında öyle olmadığını görünce geçiyo o da.
Kadinlarin erkekler gec olgunlasiyor yavsakligindan utaniyorum.
ağzınızdan bal damlıyor bu gece.
paradır o para
gençlerde para ne gezer okuluydu askeriydi iş bulmasıydı kendını bulması 30 u buluyor bılıyorlar kadınlarda bunu olgun sevıyoruz ayagına paraya koşuyorlar
fakır bır olgun bulsunlarda sevişsinler goreyım onları
olgun tabı sevıcen arabası var evı var kuyumcudan bılerzık sıparısını verıyosun gıkı cıkmıyor para bol adamda genç adama aldırsana bılerzık 4.dunya savaşı cıksın sonra
Olgun erkek ne amk? Nasıl anlıyorsunuz ki mesela?

Götünü elleyip iyice Yumuşak mı diye mi bakıyonuz, Nasıl oluyor yani?

Yaş ile ilişkilendirenin ağzına kahverengi tuvalet terliği ile vururum. Ona göre.
Olgun erkek, sikmek için rol keser, beyinsiz bir kadın bunu kadına nasıl davranması gerektiğini biliyor diye yorumlar. Yaşıtın olan erkek seni sikmek ister ama aynı zamanda sahiplenmek de ister, rol kesmez, nettir. işte bunlar hep beyin.

34 yaşındayım bu arada, olanı söylüyorum kimseyi savunduğum yok gidin kime veriyorsanız verin aq bana ne.
Götüne sok onu.
Noldu lan sinirlenmişsin yan mı geldi asdasdas.
Erkeklerden hoşlanan kadının aklını silkiyim ben.
Olgun erkek aile kurmak isteyen adamdır, yaşla falan alakası yok. hormonlarından başka bir şeyle ilgilenmeyen biri 40 yaşında olsa ne fark eder ki.