bugün

sadece ilk 10 dakika için geçerli.
Türk kızı için geçerli olmayan durumdur. Bunlar default olarak ölü gibi yatıyor.
Dogru. onun için isirilip dudaklari kenarinda kaldiginizda sizi diliyle yalayacagi bir çikolata iseniz kendinizi vermeniz yetiyor.
Arabaya benzin koymadan arabanın hareket etmemesine benzeyen durum.
size hediyesidir.
hatta büyük boy hediye alın sevişin sonra da değiştirme bahanesiyle geri alın. hediye mediye vermeyin. sevişme bedavaya gelir. ✌
parayla kadın siktiğinizi gösterir.fiyat arttıkça performansı da artar tabii.üzüldüm.
ayy canım yaa seviyor beni gerçekten diye düşündürdüğü içindir. yoksa erkeklerin bazılarının içindeki ırıspı ruhun düşündürdüğü sebepten değildir. en azından bir kısmı hariç diyelim.
hediye yerine bir 50 dolar harçlık vermek daha geçerli oluyor. ver parasını hatun ne istiyor ise gitsin kendisi alsın.

çömez ibneler. iki kullem edip hediye mediye ayağı. yer mi derin
çukurlu tarantulalar hediye ayağını.
bazen doğru olduğu oluyor verilen hediyeyle de orantilanmalidir.
hatırdandır o. yoksa hediye odunluğunuzu kurtarmaya yetmez yani.
Doğal bir eğilimdir.
Doğruysa menfaatci pislikler olduklarını gösterir. Bunun orospuluktan farkı orospularin parayla bile kötü sikismesidir.
(bkz: teşvik primi)
Hiç kimseye sevişmesi için hediye almadım, sevıstıklerımın hepsi (biri hariç) son derece iyiydi diyerek kendi dünyam içinde çürüttüğüm tez.
SANKI BIRAZ ERKEKLERDEN KAYNAKLANAN DURUMDUR. (bkz: PAVLOVUN KOPEGI) (bkz: KOTU SEVISEN ERKEK)
(bkz: vermeden almak allah a mahsustur)
ne kadar ekmek o kadar köfte durumu.
Böğürtlen gibi midir diye merak ettiren...
(bkz: orospuluk kadınların ruhunda var)
cahilliğimi belirtmek istiyorum vakıf olamadım daha.
Tesadüfen denemiş olduğum önerme. Haklılık payı yüksek.
Bu hediye ayakkabı yada çanta ise kesinlikle gerçek olan önermedir.

Dene aradaki farkı gör mübarek kardeşim.
Maddiyata onem veren geri zekalilarin isidir.

5 kurusluk hediye bile sevgilinizi degistiriyorsa koyun kapinin onune.
Müzik kutusu gibi şey herhalde birlikte olduklarınız ya da kendinizi hediyeyle sevdirecek kadar çaresizsiniz.