bugün

çok doğru ve yerinde bir tercihtir.

zira, ne yani gidip de elinde avucunda evi arabası yazlığı işi gücü bankada parası olmayanını mı seçseydi öyle ya haksız mıyım kardeşim elini vicdanına koy da konuş!.
zengin olunca eşini boşayan metres tutan erkeğe ibret olsun modelidir .
sağlam tercih değildir.

parası, evi, arabası olan erkeğin eskort tercih etmesi daha doğaldır daha doğrudur.

bağlılık yok, sorumluluk yok, ilik gibi kızla eğlence ve seks var. ve evlilik kadar da masrafı yok.
scott pilgrim filmindeki son bossun zengin erkek olmasıdır. kızın tercihir! ama scott onu döverek elde eder orası ayrı.
eskide kalmış bir fikirdir. Nitekim artık insanlar çok daha rahat, her şey gönlümce olsun deyip kendilerine sınır koymuyorlar.
bazı kadınların denmesi daha doğru olacaktır. her kadın paraya bakmaz.
çaba sarfetmeyi bi tarafları yemeyen bazı bayanların kolaya kaçmasıdır.
25 yaşına kadar brad pitt gibi bir erkekle evleneceğini zannetmiş kadınların tercihidir. evleneceği adamın adonisli, six packli olacağını hayal ederler. sonra maddi durum daha ağır basar. tipten çok karakterin önemli olduğu gerçeği ile yüzleşirler. bu zincirleme olaylar onların tercihini bu şekilde değiştirir.
Yanlış bir tercihtir. Sonra kocam beni niye dövdü, ezdi. Çalış sende kazan para. Hazıra konmak kolay tabi.
allah'ın ağzı kokan aynı donu yıkayıp yıkayıp giyen fakirine mi verecek zengine vermeyip? siz olsanız hangisine verirsiniz?

not: zengin değilim, maaşım az, bildiğin fakirim.

edit: artık işsizim.
Kalbinde her hangi bir adam yoksa tabikide zengin adami sececek mal mi amk neden fakir biriyle evlensin, ha sevdigi biri varsa zaten ona varir para falan dusunmez yani.
sağlam tercihdir aslında.akşam eve giderken -2 derecede 197 keçiören otobüsünü 25 dakika bekleyip dürüm kokan dayılarla yan-yana gidip mutlu bir evlilik yapmaktansa,zengin iyi bir işi ve kariyeri olan hanzo bi herifle evlenmek daha mantıklı
Evlenmek dışında geleceğini planlama şansı verilmemiş kadınların son atımlık barutudur bu tercih. Kendi yaşadığı koşulları beğenmemek değiştirmek istemek çok tabiidir. Ancak bu koşulları okuyup kendini geliştirip meslek sahibi olarak para kazanarak değiştirme şansını vermezseniz o kadına; o kadın elindeki tek şans olan mümkün olduğunca zengin koca bulma şansına sarılır. Bu sadece bir "biz gızımızı okutmayıkkhh" hikayesinin sonucu da değildir üstelik. Kızına "sen okumasan da olur, sana kocan baksın" demekle "şöyle sıradan birşeyler okusan öğretmenlik gibi bir iş filan yapsan da evini de bilsen, erinin işini de görsen" demek arasında sadece bir tık fark vardır, ikisi de "eninde sonunda senin istikbalin kocanın elinde" anlamına gelir.

anası babası kız kardeşini böyle yetiştirirken karşı çıkmayan delikanlı, kendisinden daha zengin erkeğe kadın konusunda geçilmeye müs-te-hak-tır.
Erkeklerin güzel kadını cirkin kadına tercih etme sıklığı ile kapıştırıldığında ağır basan olgudur. Güzel bir kadın her ekek için çekicidir, ancak yine de sırf zengin olduğu için çirkin bir kadını her erkeğin midesi kaldırmaz. Fakat, güzel bir kadının yanındaki odunu farkettiğinizde oluk oluk akan paranın kokusu hissedilir.
tüketim kültürünün kendini güvende hissetmeye mecbur bıraktığı kadınların eylemidir. bir kadın hep eksik etek, ekmek düşmanı, nefes sarfiyatı olarak görüldüğünden mütevellit kaybettiği öz güvenin bir resmidir.
parayla evlenmek .

ticaret tir .

sakın duygusallık aramayın bu evlilikte .
Zengin parasıyla, fakir karısıyla uğraşır. Yeterince güzel, cilveli, uyanık değilse fukaranın sümüğü olmak kaçınılmazdır. Fakirle evlenmek ziyandır görüşü dizi gençliğinin aklında yer etmiştir. Zengin koca tek kuponla 6lı tutturmaktır.
her kadın güce, ihtişama ve havalı erkeklere bayılır. benim gözüm hiçbir şeyde yok diyen bir kadın bile güçlü görmek ister erkeğini ki güç bu dönemde para demek.
kadinlar daha önceki tarihi dönemlerde güclü erkekleri seçiyorlardi.Ancak günümüzde kas gücü yerini kontrol ettiginiz insan sayisi carpi paraya birakti.O yüzden şimdi de zengin erkekleri seciyorlar.Siz farkli olanlarin peşine düşün.
Niye tercih etsin ki a.q. Zengin parasıyla fakir karısıyla uğraşır.
dünyaya kadın olarak gelmek varmış.
kadınlara hak verdiğim tek nokta amına koyim, ben düşünüyorum şişko ve bakımsız bir kadınla evlenmem, o da fakir biri ile evlenmek istemiyor çok basit.
mantıklıdır fakat askı fakir erkekte bulmussa akıl da kalpte orda kalır.
genelde türkiye´de bellidir, türk kadınları adamla diil parayla evlenirler. ancak ne hikmetse böyle şeyler aramayan aşık olduğu adamla birlikte olan, evlenen mesela hollanda prensesi çulsuz herifle evlenip prens yaptı onu biliyosunuz, bütün avrupa kadınları orospudur.

bana da sorsan esas orospu zengin koca arayan türk kadınlarıdır.

alman orospusu, yani türk kafasına göre adamı beğenirse parayı düşünmez. seni nasıl kurtaracağını düşünür. antalya´da alman kadını tavlayıp almanya´ya gitmeyi becermiş ve almanya´da adam olmuş türk tonladır.

ama ne hikmetse bu kadınlar orospudur.

bana da sorsan o kadınlar delikanlının önde gideni, delikanlılığın kitabını yazmış kadınlardır.

angela merkel, seviyesi kendisinden çok daha düşük bir adamla 35 yıldır evlidir. alman yargıç kadın var,kocası lübnanlı taksi şöförü. claudia roth- bülent arınç ona zamanında resmen orospu demişti- un erkek arkadaşı ilkokul öğretmeni...

ama türk kadınları kesinlikle orospu diildirler, orospu olanlar nedense aşka inanan batılı kadınlardır.
Başlıği acan bile fakirin yanina erkek yazmis zenginin yanina koca* Artik nasil bir bilinç altiysa.